Fenomén na mobilní zařízení Clash Royale!

0

Ještě jste o téhle hře neslyšeli? Tomu snad ani nevěřím. Pokud jste fanoušci zabíjení času na záchodě pomocí mobilu, jistě jste na tuto BOMBU museli narazit.

CR_facebook_share_02

Osobně bych tuto hru popsal jako logická karetní řežba, která musí bavit kohokoliv, kdo se ji rozhodne kapku poznat. Dle mého asi nejlepší hra na telefon. Jednoho kolo netrvá dlouho, hra je zdarma a k jejímu hrají nepotřebujete prakticky žádnou investici. Ani data moc nežere. Překvapivě.

clash-royale-animation-all-troops

O co že ve hře jde?

Když hru zapnete dostanete se do uživatelského prostředí, kde si můžete vybírat z pěti prostředí. Obchod, tvorba balíčků, bojiště, kamarádi a turnaje.

best-clash-royale-cards

V obchodě si můžete nakoupit speciální truhly s kartami, krystaly a spoustu dalších věcí. Nic složitého v tom nehledejte. V tvorbě balíčků si můžete nastavit 3 různé balíky. Máte přehled všech karet, ze kterých vybíráte, jednotlivé karty můžete vylepšovat, takže byste se dříve nebo později měli dostat výš. V čem? Vysvětlím. V arénovém prostředí máte možnost bojovat v bitvě proti ostatním hráčům, získáváte, nebo ztrácíte trofeje, pomocí kterých se můžete dostat do vyšší ligy. Takzvané Arény. Když stoupáte arénami, odemykají se vám další a další karty, které můžete používat. Každé 4 hodiny můžete otevřít dřevěnou truhlu, jednou za den korunní truhlu a máte místo na 4 truhly, které dostáváte za vyhrané souboje. Obyčejná se otevírá 3 hodiny, lepší 8 hodin, další 12 hodin. Z truhel dostáváte kartičky, penízky na vylepšování karet, krystaly na bonusové funkce (urychlování otevírání, speciální nákupy ….).

clash-royale-5

Můžete se připojit ke klanu a otevírat tím speciální truhly, nebo si posílat s kamarády kartičky. Na osmém levelu se můžete podívat do turnajů.

Opravdu doporučuji vyzkoušet, a dát hře aspoň týden, věřím že vás bude bavit.

 

Fenomén na mobilní zařízení Clash Royale!
Ohodnoťte tento článek!
3.4 (68%) 5 hlas/ů