The Elder Scrolls Online slaví třetí narozeniny

1

Před třemi lety vývojáři ze Zenimax Online poprvé zkombinovali bohatý svět Elder Scrolls a sociální aspekty onlinových her, aby vzniklo populární MMORPG. Díky tomu se hráči mohou pustit do objevování zcela nového příběhu, který je zasazen do doby, kdy se daedrický princ Molag Bal rozhodl vtáhnout celý Tamriel do démonické říše Coldharbour.

Před necelým rokem prohlásil šéf vývoje Matt Firor na veletrhu E3, že TESO čítá už 7 miliónů hráčů napříč platformami. Podobné informace nám většinou neprozradí počet aktivních hráčů, ale dávají jasně najevo rostoucí popularitu. Před měsícem do hry konečně přibyla možnost koupit si dům díky updatu Homestead a v září dojde k jeho rozšíření v podobě farmaření a zahradnických prací.

Na hře se neustále pracuje, což dokazuje i to, že v červnu vyjde příběhový datadisk Morrowind, který hráče zavede na obří ostrov Vvardenfell, kde se odehrával třetí díl slavné série. Tvůrci jím chtějí oslovit nejen stávající hráče, ale díky novému tutoriálu a startovní lokaci i úplné nováčky.

To je ale otázkou budoucnosti. Teď se všichni hráči mohou připojit k oslavě narozenin, neboť do Tamrielu zavítal věhlasný šéfkuchař Donolon. Vše odstartovalo poukázkou, kterou si můžete zdarma vyzvednout v Crown Storu. Pak už se nechte jen vést úkolem a na jeho konci získáte speciální dort, který se přidá do záložky „Mementos“. Po jeho vyvolání (použití) dostanete dvouhodinový 100% XP Boost a speciální odměny za každé splnění „daily“ úkolu (můžete tak získat spoustu materiálů na výrobu, recepty, plány na nábytek apod.).

Dortu si dopřávejte dokud to půjde. Event končí 18. 4. 2017, poté narozeninový účinek zmizí a zůstane po něm jen památka v podobě upomínky.

ELDER SCROLLS NAROZENINY OBRAZEM:

ukol-dortukol-dort1ukol-dort2

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.