Divoký západ dorazil do Cuisine Royale

0

Společnosti Darkflow Software a Gaijin Entertainment s ohlašují příchod divokého západu do Cuisine Royale. Cuisine Royale začíná novou unikátní sezónu ve free-to-play Battle Royale střílečce.

CuisineRoyale_WildWest_5

Cuisine Royale je střílečkou v podobě oblíbeného “Battle Royale” s tím nejférovějším systémem lootboxů. Cuisine Royale, která vznikla původně jako aprílová hříčka v týmové MMO střílečce Enlisted, si nyní užívá mnoho hráčů a vyšla jako plnohodnotný titul na Steamu.

CuisineRoyale_WildWest_1

Počínaje 12. prosincem se hráči seznámili s kulturou a zvyky Divokého západu se vším všudy. Do boje se zapojí kovbojové, banditi, šerifové, původní američtí obyvatelé a další hrdinové. Sezóna Divokého západu představuje i první hratelnou ženskou postavu v Cuisine Royale – Annie „Pin-Up” Ashley. Ashley je výborná střelkyně.

CuisineRoyale_WildWest_2

Sezóna “Divokého západu” se pokouší o věrné ztvárnění dobových reálií, dovolí hráčům vyrábět a používat desítky různých westernových předmětů, kostýmů, emotů, masek a dalšího.

CuisineRoyale_WildWest_3

Hry Battle Royale jsou čím velice oblíbené, každá z těchto her má něco do sebe a své fanoušky, není tomu jinak ani u této hry. Jako ostatní hry má tato hra obrovské množství skinů, předmětů a zajímavostí. Ve hře nechybí ani různé achievementy a zkušenostní systém. Hra si rozhodně nějakou pozornost zaslouží.

CuisineRoyale_WildWest_4

Ohodnoťte tento článek!