Diablo III, nový patch a event

0

Dnes se ve třetím Diablu objevil nový patch 2.4.3. Tak jak v minulé sezóně nebylo ani vidu ani slechu po změnách, v této se jich nemálo najde. Přestože sezóna 8 skončila včera a sezóna 9 začne až zítra, už nyní se dá v Diablu něco zahrát a splnit. 

15894649_10154113529296641_105098418843185276_n

V úkolech se objevil event k 20. výročí Diabla, ve hře upravili některé předměty a taktéž vylepšili Greater Rifty. Samozřejmě proběhly i nějaké další úpravy, ale o to rozepisovat nebudu. Mě zajímá Diablo I. Není to sice taková pecka, jak jsem doufal, nicméně hrát se to dá, minimálně hoďku času tím zabijete.

The Darkening of Tristram

Začnete adventure mode, a skočíte si v prvním aktu na mapu se symbolem Pentagramu. Kousek od portálu se objevil tajemný portál, který vede do síní známé katedrály. Projdete Tristamem a dostanete se do Labyrintu level 1.  Nutno říci, že grafika, vypadá … no podle mne si to mohli odpustit. Labyrintu je celkem 16 pater. V tom posledním najdete Dark Lorda. A během cesty zabijete i pár dalších známých tváří.  Jak říkám hodinka zábavy.

Rob Foote (Lead Producer), Julian Love (Lead VFX Artist a Joe Shely (Senior Game Designer).

6f2ptvju1xiz1481822999753

V Grater Riftech by potvory měly být daleko lépe rozmístěny, velikost pater by měla být jednotnější a každý GR by měl obsahovat maximálně čtyři patra. Upravili barvení věcí, nyní je to jednodušší a rychlejší. Dokonce i milovníci módy si tady přijdou na své.

Ti co během GR neumřou, budou odměněni bonusovou šancí na vylepšení legendárního gemu. Skákající nepřátele můžete sejmout už ve vzduchu, paráda!

Některé affixy (speciální vlastnosti) monster byly upraveny, včetně Shielding, Reflects Damage a Electrified. Navíc byl přidán nový afix, Juggernaut. Tato monstra jsou imunní vůči všem (Crowd Control) kouzlům. Na druhou stranu jsou zase pomalá a nemají tak velké resisty a armor.

Každopádně do nové sezóny se máme na co těšit. A nezapomeňte, začíná už zítra!

Ohodnoťte tento článek!