The Dawning a vše co (zatím) potřebujete vědět

0
The Dawning

Na sobotním Playstation Experience se, mimo jiných neskutečných záležitostí, prezentoval také The Dawning. Nový vánoční „event“ pro Rise of Iron. Vzdor oblíbeným kulišárnám jiných tvůrců, zde nejde jen o kosmetické vánoční úpravy. Tohle totiž není jen balíček, tohle je pořádný balík!

Co to tedy bude?

Ano, jde o vánoční věc pro Destiny, ale bohužel se netýká všech. Pokud ještě nemáte poslední DLC Rise of Iron, na The Dawning zapomeňte. Prostě máte smůlu a nezbude vám než čekat, jestli se brzy neobjeví někde ve slevě.

Pokud ale Rise of Iron máte, nebo jej v dohledné době plánujete, máte se věru nač těšit. Vybavení, ornamenty, questy, úpravy postav… To vše tady je. Hlavně se ale vrací naše milované SRL. Ano! Sparrow Racing League je zpět, závodit budeme moci i na dvou zbrusu nových tratích, ale hlavně: SRL po The Dawning nekončí! Ano, bude stále hratelné v private matches!!!

Další výbornou věcí je skóre u Strike misí. Kdyby už nic, tak tohle nás u Destiny nějaký ten pátek zaručeně udrží. „Strike Scoring“ nyní bude možný pro SIVA Crisis playlisty, Heroic SIVA playlisty a týdenní Nightfall striky. A jestli je Vám tohle málo, tak SIVA téma bude nyní upgradováno do tří oblíbených starších striků: The Nexus, Will of Crota a The Shadow Thief! Jo a „skórovací mise“ také přinesou nové medaile (tedy podobně jako v PvP) a než ty všechny sesbíráme… Ano, tohle fakt nebude na pár hodin.

Prozatím jsou potvrzeny ornamenty pro tyto zbraně: Ice Breaker, Red Death, Thorn, The Last Word, Black Spindle. A protože jde jen o ty potvrzené, je možné, že se dočkáme ornamentů i pro jiné zbraně. A ano… Ice Breaker je zpět! Po splnění Zavalovy Nightfall bounty „může“ dropnout. Ani slovo o procentech. Prostě může.
Thunderlod se objeví ve Void a Solar verzích. Void verze se zove Nova Morits a solar verze nese název Abbadon.

Poslední známou věcí jsou pak „úpravy“ pro Guardiany, pravděpodobně v rámci mikrotransakcí.

The Dawning oficiálně začíná 13. prosince.

Zbyněk Skulina – Ani nevím kolikrát jsem v Year 1 hrál Nexus Strike jen tak na čas. Sám pro sebe. Jen abych si zdolal vlastní vnitřní „čelindž“. I když zatím nepadlo ani slovo o žebříčcích, nepočítám s tím, že by je Bungie do hry nedali. Ale možná když je tam nedají, bude se mi pak klidněji spát, možná fakt nemusím vidět o kolik budou ti na prvních místech lepší než já 🙂
Pro ty z nás, kteří milují závody vznášedel, bude neomezené SRL vynikající rozptýtelní během čekání na letní vydání WipeOut Omega. Navíc to podle traileru vypadá (vzhledem k Merkuru), že by snad SRL mohlo mít něco společného s Trials…
Jak se pomalu ale jistě blíží vydání pokračování (drobné shrnutí známých faktů očekávejte na našich stránkách během následujících dní), je parádní sledovat co všechno nám Bungie přidávají. Každý z nás, kdo už nějakou tu dobu hrajeme masivně multiplayerové záležitosti, vánoční eventy známe. Santovské čepičky, sněhuláčci, snížeček. Ale taková nálož, to asi nečekal nikdo. Smekám, tleskám, teším se.

Ohodnoťte tento článek!