Těžko v poslední době hledáte další důvod proč se opět pustit do Destiny 2? V tom případě vás určitě bude zajímat koncept sezón, který Bungie pro svoji onlinovou střílečku plánuje. O tom, co sezóny nabídnou a jakou kadenci máme očekávat, se rozpovídal Ryan Paradis. Ten má v Bungie na starost zážitek hráčů při hraní v týmu.
Sezóny jsou v podstatě větší obsahové aktualizace, které do hry přidají nové aktivity, loot, pozmění stav herního světa. To znamená, že změní rozmístění nepřátel, případně vzhled konkrétních oblastí a přinesou s sebou i rebalancování zbraní. Během každé sezóny budou mít hráči možnost v rámci klanu plnit nové týdenní úkoly a sbírat za ně odměny, které mohou mít různé efekty. Například bonusový loot nebo víc reputačních mincí za splněnou aktivitu.
the_dawning_gear
V prvním roce Destiny 2 (tedy do září 2018) hráči zažijí celkem 4 sezóny, přičemž ta druhá bude Dawning – oslava příchodu Travellera. Dawning zasype sněhem jak Farmu, tak Tower a nabídne hráčům koulovačku a hokej. Rovněž můžeme čekat samozřejmě spoustu emblémů, shaderů a animací spojených se zimními radovánkami. Počítat můžeme i s novými speciálními sety brnění, s ghosty, loděmi a novou PvP mapou. Dawning potrvá tři týdny a byť zatím neznáme datum spuštění, určitě se ho dočkáme na přelomu roku, tak jako to bývalo v prvním Destiny.
Stručně a jasně: Co jsou sezóny v Destiny 2?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.