Kdepak je Agent of Nine?

0
Agent

Konečně nadešel víkend a to v Destiny může znamenat jen jednu věc: vrací se náš oblíbený obchodní cestující Xur, Agent of Nine a ve svém potulném krámku přináší spoustu potěšení. Možná …

Tento týden nebude Xura těžké najít, je v Tower poblíž Crucible Quartermastera.

Xurovou zbraní pro tento týden je The 4th Horseman, vychytanou brokovnici, která je schopná full auto palby (což je schopnost odemčená automaticky). Dále máme možnost CQB Ballistics (snížený recoil, snížený range), Accurized Ballistics (zvýšený range a impact, zvýšený recoil) a Field Choke (což je to samé jako Accurized Ballistics, ale samozřejmě s trochu jinými hodnotami). Dalším možným upgradem je Final Round (poslední náboj zásobníku dává bonusové poškození), Fitted Stock (zvýšená Stability), Hand Loaded (zvýšená efektivita zbraně i na větší vzdálenost) a Speed Reload (logicky: rychlejší nabíjení). Finálním upgradem je pak Return to Sender (kill touto zbraní dává šanci na bonusové náboje). Rozhodně ne nejlepší brokovnice, táhne ji k zemi zejména velký recoil, ale i tak je to velice zajímavá zbraň. Cenovka samozřejmě 23 Strange Coins.

Xur dále nabízí Voidfang Vestments, chest armor pro Warlocky. Vynikající armor za klasických 13 Strange Coins. První autoupgrade je Hungering Void (respawn s plnou Granade Energy a Axiom Bolt dává dalšího seekera). Jde tak o ideální armor pro Sunsingery, kteří ho milovali zejména během první sezony. Druhý sloupec upgradů tvoří Increase Discipline a Increase Strenght (tedy asi nemá smyl nic vysvětlovat). Třetím sloupcem je Pulse Rifle Ammo a Fusion Rifle Ammo (ani zde netřeba nic dodávat). Dále máme Arc Burn Defense (snížení Arc Burn poškození) a Void Burn Defense (redukce Void Burn poškození). Finálním upgradem je pak Void Armor (zvýšení Armor pro Void subclass).

Pro Titany má tento týden Xur přichystány Peregrine Greaves, Leg Armor ideální pro Strikery. Autoupgradem je Peregrine Strike (Shoulder Charge dává bonus damage pokud je aktivován ve vzduchu). Přítomny jsou Increase Discipline a Increase Strenght, stejně jako Fusion Rifle Ammo a Machine Gun Ammo. Posledním upgradem je Arc Double Down (5 sekund zvýšená Agility po Arc double killu).

Xur samozřejmě nezapomněl ani na Huntery. Pro ty má nachystán Crest of Alpha Lupi, nádherný “vlčí” Chest Armor. Nultým upgradem je Keeper of the Pack (oživování týmových kolegů je rychlejší, stejně tak i oživování hráče. Super generuje další Orb). Dále máme klasické Increase sloty, konkrétně Intellect a Strenght, Ammo sloty jsou zde pro Hand Cannon a Sidearm. Defence sloty zastupuje Void Burn a Void Armor.

Legacy Engramem je pro tento týden Helm Engram.
Ohodnoťte tento článek!