Iron Banner se v Destiny 2 změní podle přání hráčů

1

 

Iron Banner je ve světě Destiny každoměsíční a poměrně oblíbený PvP event, ale hráči s jeho podobou v druhém díle nejsou úplně spokojení. Systém odměn by se však měl změnit, a to velmi brzo. Vývojáři z Bungie slibují, že zimní rozšíření Destiny 2 přinese kromě nového obsahu i lepší zážitek z Iron Banneru. Co to přesně znamená?

Nový Iron Banner musí počkat

Společně s druhou sezónou, kterou přinese zimní rozšíření, se změní systém odměn za klání v režimu Iron Banner. Ty dosud stojí na žetonech, jež se získávají za odehrané souboje i za plnění výzev. Po návratu do Toweru je lze u Lorda Saladina vyměnit za tematickou výstroj a výzbroj, která se letos opravdu povedla. Pušky nesou tradiční symbol stromu a vlků, zbroj poté čerpá ze samurajské estetiky. Samozřejmě, že obojí vypadá skvěle a každý hráč Iron Banneru si přeje jejich drop.

Jenže ten padá za žetony náhodně a může se lehce stát, že za celý den hraní časově omezeného eventu vám zbroj nepadne a nepadne.

Hurá na nákupy

Proto se počátkem druhé sezóny budou moci veškeré tematické zbraně koupit u Lorda Saladina. Toto uvolnění platí jen pro primární a sekundární pušky, tedy kinetické a energetické zbraně. Získání zbroje bohužel bude nadále záležet na štěstí, ale třeba se i to jednou změní…

iron banner destiny 2 zbrane

On to nakonec snad nebude takový problém. V prvním roce Destiny 2 budou všechny Iron Bannery nadělovat stejnou výstroj. Nepadne-li vám tedy v říjnu, můžete to zkusit i v dubnu. Jen v rámci sezón budou dostupné jiné ornamenty, které vzhled svátečního Iron Banner gearu pozmění. Ornamenty bude moci na svůj gear jen ten hráč, který se v dané sezóně eventu zúčastnil.

To všechno však znamená, že nás čeká ještě jeden Iron Banner, který poběží na dosavadním systému. PC verze Destiny 2 vyšla teprve 24. října a i hráči na počítači tak budou mít šanci zahrát si hru dosyta ještě předtím, než přijde první DLC a s ním druhá sezóna.

Iron Banner se v Destiny 2 změní podle přání hráčů
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.