Hotfix pro Destiny napravuje chyby vzniklé vydáním přídavku Curse of Osiris

0

Vydání prvního velkého rozšíření Curse of Osiris pro on-line akci Destiny 2 s sebou přineslo nejen radosti, ale naneštěstí také některé strasti. Záhy po vydání tak mohli někteří hráči přijít na to, že ne vše jim funguje tak, jak by mělo.

Ke konci minulého týdne vydaný hotfix však napravuje to nejpalčivější a to se v tomto konkrétním případě se týká sezónních věcí a událostí. Paradoxně se však opravy netýkají těch hráčů, kteří Curse of Osiris ve své knihovně mají.

Nečekané problémy se základní hrou

Na chyby totiž naráželi zejména ti hráči, kteří se rozhodli ještě nenaskočit do další kapitoly FPS Destiny 2 a s koupí přídavku dosud vyčkávali. Tito hráči totiž mohli zjistit, že bez vlastnictví přídavku se nemohli zúčastnit událostí typu Iron Banner a stejně tak se nemohli hlásit k jednotlivým frakcím a zúčastňovat se společných eventů.

První letošní hotfix označený 1.1.1.2 však toto napravil a po krátkém výpadku serverů z druhé poloviny minulého by již vše mělo být tak, jak bylo původně zamýšleno. Tento hotfix každopádně nadále rozvíjel změny a úpravy představené v tom minulém, který se rovněž zabýval nápravami podobných prohřešků.

Teď už každopádně nezbývá než ve snaze zachránit lidstvo pokračovat a trpělivě vyhlížet přídavek další. Ten slibuje zavést hráče na rudou planetu, o níž se zrovna v posledních době často mluví i mimo nám tolik známý okruh videoher.

Hotfix pro Destiny napravuje chyby vzniklé vydáním přídavku Curse of Osiris
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů