DLC Curse of Osiris pro Destiny 2 přidá raidový obsah

2

Lákavý trailer nebyla jediná novinka o prvním DLC k Destiny 2, která vzešla z Paris Games Weeku. Kromě toho, že se prakticky potvrdily všechny informace, které jsme na konto Curse of Osiris slyšeli již v létě, Bungie prozradili o chystaném dodatku další podrobnosti.

Nadílka nového obsahu

Rozšíření přinese nový quest, příběhové mise, vedlejší adventures, patroly na Merkuru, nové striky a pozor, nový raidový obsah. Bungie tady docela mlží a neříká rovnou raid, takže je možné, že se jen ten stávající nějakým způsobem rozšíří nebo obmění.  Je to trochu škoda, neboť i první DLC pro jedničku přineslo raid. Crota’s End byl sice kratší, ale přesto šlo o samostatnou endgamovou aktivitu. Pravděpodobně se o chystaném „raidovém obsahu“ ještě něco dozvíme v průběhu listopadu, ale tohle kličkování by si mohli vývojáři odpustit.

Co se týká technikálií, Guardiani se mohou těšit na zvednutí level capu z 20 na 25 a power levelu z 300 na 330 (s tím, že mody nejspíše stále hráče posunou až na 335). Na PS4 pak Curse of Osiris přidá exkluzivní PvP mapu Wormhaven, která se nachází v New Pacific Arcology na Titanu.

Noví hrdinové i staří známí

Více se dozvídáme i ohledně příběhu. Lokace Infinite Forest na Merkuru nebude jen tak ledajaký les. Jedná se o vexskou simulaci reality, což je pro tyhle robotické potvory docela typické. Zde budeme hledat legendárního warlocka Osirise, který se až příliš vášnivě zabýval studiem Vexů, než tajemně zmizel. Pomáhat nám v tom bude Sagira, Osirisův Ghost. Sagiru dabuje herečka Morena Baccarin. Tu můžete znát ze seriálu Firefly, kde stále po boku Nathana Filliona (Cayde-6) a Giny Torres (Ikora Rey).

destiny_2_curse_of_osiris_first_look_8

Kromě toho se vrátí i Brother Vance, jenž v jedničce v Reefu obstarával Trials of Osiris, ale tentokrát si střihne roli i v příběhových misích. Navíc, datamine souborů PC verze naznačil i přítomnost Shira-4, který by měl mít pár namluvených hlášek ohledně našich aktivit na Merkuru.

Curse of Osiris vychází na všechny platformy ve stejný den, a to 5. prosince.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.