Destiny: Touch of Malice – krátký přehled exotické „skautky“

0

Možná už jste se s Touch of Malice setkali. Podivně vypadající scout rifle. Planet Destiny se na ní detailně zaměřili a protože mi tohle zaměření se přišlo jako dobrý nápad, tu možnost na našich stránkách teď máte i vy.

Co vlastně přesně Touch of Malice je? Ďábelsky vypadající, rychlopalné kladivo na bossy a vlastně na cokoli jiného v PvE. Sehnat tuhle flintu nicméně není žádná legrace. Podívejme se tedy nejprve, jak k ní vlastně přijít:

Nejprve je třeba začít questem “Shattered Past”  od Eris Morn. Ten je přístupný ve chvíli, kdy se nám podaří sebrat někde se povalující Calcified fragment. Eris vás pošle sehnat jich 5 dalších. Pro další quest vedoucí k Touch of Malice jich ale musíme sebrat celkem 15.

Poté se Eris rozhodne poslat nás na další výpravu s názvem „Hunger Pangs“. Ta se odehrává na dně solných dolů v bunkru WAR-4. Cílem mise je odstranit Bracuse, což je Taken Centurion.

Dalším questem je „The Old Hunger“. Jeho cílem je provést rituál, který ale vyžaduje 3 exotické věcičky: „Blade of Famine“ (dropuje Warpriest), „Shroud of Ir Anuk“ (Deathsingerů) a „Ravenous Hearth“ (ten zase dropuje Oryx).

To by ale asi bylo málo a Eris nás tak pošle pro další věci. Tentokráte 25x „Wormspore“, 50x „Hadium Flakes“ (které je nejlépe farmit na Dreadnaughtu) a konečně 50x „Weapon parts“.
Eris nám dá “Antiquated Rune” a musíme donést dalších (!!!) 30 Calcified fragmentů.
Konec? Vůbec ne!
Znova se zpřístupní quest „Hunger Pangs“. Jeho cílem je tentokráte “Undying Mind” strike a odkráglování „Morgatha, Lore-Keepera“. Pak znova za Eris, a dostaneme “Stolen Rune”.
Na dalším pokračování v questu potřebujeme… podržte se, dalších (!!!) 45 (!!!!!) Calcified fragmentů. Pro získání fragmentů doporučuju videoprůvodce, nebo nějaké reddit vlákno. Není sranda je sehnat.

Pokud vše máme, hurá na Phobos zabít Mar-Zika, Blightcallera. Po návratu za Eris… a pak konečně… obdržíme Touch of Malice. A jako bonus emblem. Jo, je totiž opravdu nutné, aby každý viděl, čím jsme si prošli. Takže emblem vítán.

Ale zpět ke zbrani. Nejen že vypadá šíleně. Ona taky šílená je. Prvně má skryté full auto. Prostě stačí držet spoušť a Touch of Malice jede na plné otáčky. Další šíleností je schopnost, že se  poslední náboj v zásobníku regeneruje, dává bonusové dvojnásobné poškození a ubírá zdraví. A to tak, že není problém se zabít. Dalším perkem je pak to, že tři rychlé killy obnoví část zdraví. Když to vše přidám k tomu, jak Touch of Malice vypadá… šílenství.

Tahle flinta má jen jednu nevýhodu. Není moc použitelná v PvP. V něm je nám totiž odepřeno dvojnásobné poškození. Ale zdraví Touch of Malice ubírá pořád.
Ale pro cokoli PvE je to téměř ultimátní zbraň. Snad i srovnatelná s OutBreak Prime… Ale tu sehnat je už úplné šílenství a sám nevím, jestli si z ní někdy vůbec vystřelím.

Ale dost řečí, koukněte na video, do Touch of Malice se určitě zamilujete.

Ohodnoťte tento článek!