Destiny: Bungie a cheatování

0

Ve svém každotýdenním blogu odpovídali vývojáři Bungie na poslední velké problémy s podváděním v Crucible.

Bungie dle svých slov bere “protipodvodnou” politiku velice vážně, přičemž několik jejich zaměstnanců se věnuje pouze tomuto problému (u titulu s rozpočtem půl miliardy dolarů celkem nic překvapivého). I když in-game reportů rapidně přibývá, Bungie pro hráče, kteří report ve hře použít nechtějí, nebo nemohou, doporučuje online tool, který má na svých stránkách.

Vývojáři dále potvrdili, že reporty jsou pouze jednou z částí celého procesu, který může vést k finálnímu postihu. “Bereme DDos útoky velice  vážně, kladivo banu švihá docela pravidelně”.
Nejedná se ale pouze o DDoS. Jak nedávno reportoval Polygon, jedním z nových druhů je i spamování zpráv (u hráčů PS4), které tak vede k blokování radaru.
Vzhledem k posledním finančním úspěchům Destiny ($59,1mil. v digitálních prodejích za září) tak snad nemusíme mít strach o budoucnost… díky těm pár dolarům navíc tak snad Bungie dá i něco do dalších ochran.

DDoS ohrožení se (mimo jiné) věnoval v posledním videu i YT Unknown Player, jeho video rozhodně stojí za zhlédnutí. Připomíná poměrně známé aktuální bugy, ale nikdy neškodí si jich pár připomenout.

 

Ohodnoťte tento článek!