Destiny: Armsday pro tento týden a doporučené varianty

0

Tento týden je opět zajímavý na zboží, které nabízí Bashee-44 v rámci Armsday.

Planet Destiny připravili opět zajímavé video, které by žádnému Guaridanovi nemělo uniknout.

Nejzajímavější jsou ale pochopitelně „orders“ pro další týden.

První zbraní je Zarinaea-D, zatraceně rychlopalná autorifle, se stabilitou 60, aim assistance 60 a hlavně reloadem na čísle 65. Range je pouhých 25, ale i tak je tahle legendární autopuška sakra dobrou volbou pro PvE.

Následuje SUROS DIS-43. Tahle scout rifle sice nedosahuje kvalit Vision of Confluence, má své chyby (stabilita 48), ale i pořádné výhody (range 77, zásobník na 19 ran), takže tady máme opět ideální nádobíčko pro PvE.

Uffern HC4 (by Omolon) je hand cannon plně srovnatelný s The Vanity od Future War Cult. A dokonce svými statistikami pokoukává po klasikách jako Hawkmoon nebo Fatebringer. Stabilita 70 je zárukou přesné mušky, pokulhává ale range (pouze 24). Příští týden tak doufejme ve variantu, která range zkoriguje.

Jingukogo-D je převlečená brokovnice Strongbow-D. Tedy úplně ne, Strongbow-D má o dva bodíky lepší reload. Malý zásah, rychlá střelba… tedy jasné, že pro Crucible se moc hodit nebude, ale v PvE by Jingukogo mohla napáchat slušnou paseku.

Poslední zbraní na zkoušku je sniperka Eirene RR4. Dle mnohých dost OP zbraň, takže proč si s ní trošku nepohrát, ne? Rate of Fire je na 19, impact na 31, range 76. K tomu přijdeme stability 44 a reload 57 a je jasné, že tahle flinta bude do PvP jako dělaná. I když pár bossů by skolit mohla taky, o tom žádná.

Ohodnoťte tento článek!