Destiny 2: Weekly reset a trailer k nadcházejícímu DLC

0

Týden se s týdnem sešel a je tu, pro PCčkáře první, pro konzolisty už rutinní, weekly reset a s ním pár dalších klasických “povinností” na oběhání. Dočkali jsme se také prvního traileru na blížící se DLC a vypadá to, že se máme na co těšit.

Weekly reset

Nightfall: The Arms Dealer

Pokud vás minulý týden lov na Bracuse Zahna bavil, můžete si ho dát znovu, protože tenhle těžší strike zůstává aktivní i po dnešku. Mění se jenom výzvy a modifikátory.

Modifikátory:

  • Prism: Poškození způsobené určitým konkrétním elementem (Solar, Arc, Void) se zvýší na úkor těch ostatních. Vybraný typ elementu, který je aktuálně zvýhodněný, se mění v pravidelných intervalech.
  • Killing Time: Časový limit na splnění striku si můžete až do určité hranice prodlužovat likvidací nepřátel.

Challenge:

  • Speed Of Dark: Dokončete strike tak, aby vám zbylo ještě minimálně 5 minut z časového limitu
  • Unbroken: Dokončete strike maximálně na 3 úmrtí
  • Trash The Thresher: Sestřelte vznášedlo prolétávající nad finální arénou se Zahnem

Flashpoint: EDZ

Nakoupit mapy u Cayda, navléct maskáče, zabalit ešusy a šup do německých lesů plnit public eventy!

Meditace: Mise Unbroken, Payback a Larceny

Eververse:

Emoty Huddle up a Dancy Dance, sparrow Wave Maker, lodě Ordinate-VDZ a Rose and Bone, skiny pro D.A.R.C.I. a Riskrunner, armor Arms of Optimacy, skiny na Ghosta Tower Shell a Titan Shell a shadery Midnight Talons, Watermelon a Golden Trace

Trailer na Curse of Osiris

O tom, co nejspíš můžeme čekat v novém DLC se včera rozepsal Vojta a trailer, který se objevil v rámci streamu z Paris Game Week, mu v mnoha věcech dává za pravdu. Ikora Rey nám v něm vypráví o svém mentorovi jménem Osiris, který bude, jak už se dříve vědělo, ústřední postavou DLC. Potvrdily se i spekulace o přidání Merkuru jako nové herní mapy. Navíc se v traileru objevují nové zbraně, brnění, jeden krásný Ghost a dokonce stará známá Exotic zbraň z prvního dílu, Jade Rabbit. Poznamenejte si do diáře datum 5. prosince a uvidíme se na Merkuru!

 

 

 

Ohodnoťte tento článek!