Jak v Destiny 2 rychle nafarmit žetony frakcí

0

Souboj tří frakcí z Toweru je tento týden v plném proudu a někteří hráči už objevili způsob, jak rychle získat neomezené množství žetonů, které lze vyměnit za odměnu. Bungie sice pozměnilo pravidla a snaží se hráče více donutit k hraní Striků. Pokud vám ale půlhodinové mise přijdou příliš dlouhé, určitě oceníte tento trik.

V EDZ se nachází jeden Lost Sector, jehož finální bednu lze lehce opakovaně otevírat a vždy shrábnout odměnu v podobě několika faction tokenů. Jedná se o exploit a je možné, že ho Bungie brzy opraví. Podle mě však nikomu neškodí a je zábavné najít další aktivitu, byť improvizovanou, která na jedno místo shromáždí více hráčů. Dokud to tedy jde, užijte si farmení tokenů a hru s RNG o krásný faction gear.

Jak na to s Jiřinou Bohdalovou

Abyste žetony získali, leťte do Winding Cove v EDZ a po přistání vylezte na kopeček před vámi. Na vrcholku je otvor, který vede do jeskyně pod oblastí. Skočte tam a vydejte se až do Lost Sectoru The Weep, kde porazte bosse a shrábněte odměnu z bedny. Prostě normálka.

Nad bednou se nachází cesta zeminou, která vás vezme zpátky do Winding Cove. Vyskočte do ní a jděte tak dlouho, dokud se na obrazovce neobjeví, že jste přešli do nové oblasti. V tu chvíli se můžete obrátit a zase se vrátit stejnou cestou do The Weep, kde na vás bude čekat odemčená bedna s novou odměnou uvnitř!

destiny_2_edz_public_event_01

Tohle lze opakovat do nekonečna, ale přesto určitá limitace existuje. Lídři frakcí vám během tohoto eventu nadělí maximálně 30 engramů a poté už dostanete jen shadery. Ano, jsou pěkné, ale gear to není. Limit ovšem platí pro jednu danou postavu, takže jestli máte čas, lze vše opakovat i s vašimi alty. Ale myslím, že v Destiny 2 existují lepší způsoby, jak trávit čas než se třemi postavami běhat chodbičkou sem a tam a otevírat bednu pořád dokola.

Ohodnoťte tento článek!