Datamine PC verze Destiny 2 odhaluje nový obsah

0

Netrvalo to dlouho a zvědavci prolézající soubory PC verze Destiny 2 našli zajímavé kusy dat, která naznačují plánovaná rozšíření a nový obsah. Podle jejich objevů to vypadá, že se hráči onlinové střílečky časem podívají i na planety z prvního dílu. Nebojíte-li se spoilerů, určitě čtěte dál.

Kam povedou DLC

Většina odhalených informací pochází z více než 26 000 nahrávek, které jsou ve hře připraveny pro budoucí obsah. V nich se mluví o Merkuru, kam nás s nejvyšší pravděpodobnosti zavede první zimní rozšíření. Tam se údajně setkáme se Shirem-4 a Osirisem, který se podle všeho nakonec usídlí i v Toweru.

Něco se dozvídáme i ohledně druhého rozšíření Destiny 2, které se (konečně!) bude věnovat umělé inteligenci Rasputinovi. Warmind Rasputin stojí za tolika věcmi ve hře, že bychom je mohli rozebrat v samostatném článku (a možná to také někdy uděláme). Druhé rozšíření by mělo vyjít v první polovině příštího roku a z nahrávek to vypadá, že bychom v něm zamířili na Phobos, měsíc Marsu, na kterém začaly události z rozšíření jedničky The Taken King. Phobos by však tentokrát zřejmě fungoval jako samostatná lokace, neboť se v nahrávkách zmiňují Patrol mise.

Zpátky do jedničky

V rozhovorech se probírají i oblasti z jedničky, tedy staré Rusko, Oryxův Dreadnaught i Venuše a Mars. Ve spojení s nimi se mluví o cabalské Red Legion, která si tyto oblasti pravděpodobně podmanila. Velmi zajímavé jsou i zmínky o Reefu, Prison of Elders, Vault of Glass a Black Garden (což jsou lokace, které důvěrně známe z jedničky). Že by naše stopy vedly nakonec i tam? Dokonce podle všeho dojde i na eventy jako halloweenský Festival of the Lost, valentýnský Crimson Days a závodní Sparrow League Racing. Letošní halloweenský event bohužel letos nebude nejspíše kvůli spuštění PC verze, ale zjevně se s ním i nadále počítá.

destiny 2 sparrow league racing

Mezi ty nejzajímavější informace nakonec patří zmínky o Ganymedu, měsíci Jupiteru a nové lokaci nazývané Myriad. Něco nám říká, že by se mohlo jednat o lokaci spojenou se spekulovanou pátou nepřátelskou rasou Darkness, tedy Temnotou, kterou jsme viděli na konci Destiny 2 v pyramidových lodích. A když už jsme u nových nepřátel, vypadá to, že se časem střetneme i s klanem House of Dusk, tedy Falleny, kteří právě Temnotu uctívají.

Samozřejmě, že tyto informace nezaručují, že se všechno odhaleného skutečně ve hře objeví. Může se jednat o opuštěné nahrávky plánovaného obsahu, se kterým se už nepočítá. Ne, že bychom tomu věřili, ale napsat to musíme. Chcete-li si přečíst víc, zamiřte na Reddit, kde se všechno objevené probírá v jednom vláknu.

Ohodnoťte tento článek!