Aktuální nabídka vybavení od Xûra pro 10.11.

2

Obchodník Xûr se se svoji nabídkou objevuje pravidelně každé páteční dopoledne a hráči Destiny na něj většinou čekají jako důchodci na svůj akční leták z Penny Marketu. Pojďme se společně podívat, co si můžeme pořídit tento víkend.

Za nákupy se tentokrát vydáme na Nessus, tradiční místo na větvi velkého stromu v oblasti Watcher’s Grave.

Co tedy můžete koupit?

The Prospector (Exotic Grenade launcher, 29 Legendary shardů) – Granátomet se bude hodit hlavně na pacifikování větší skupiny slabších nepřátel. Jeho perky umožňují držením spouště vystřelit postupně větší množství granátů a při uvolnění spouště pak všechny naráz explodují. Jediné oko nezůstane suché.

Foetracer (Exotic Hunter helmet, 23 Legendary shardů) – Helma, která označí zaměřené protivníky. Ti pak dostávají vyšší poškození, pokud jim zbývá málo zdraví. Užitečné hlavně v PvP.

An Insurmountable Skullfort (Exotic Titan helmet, 23 Legendary shardů) – Zabití na blízko pomocí Arc damage zrychuje regeneraci zdraví a opětovné nabíjení melee schopnosti.

Eye of Another World (Exotic Warlock helmet, 23 Legandary shardů) – Vizuálně označuje nejdůležitější cíle v davu a zrychluje obnovování speciálních schopností všeho druhu.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Tentokrát docela nic moc :/ Prospector je pěkná dekorace, ale jako všechny granátomety v D2 je pěkně na prd. Helmy taky žádný zázrak, už jsme je v nabídce měli minimálně jednou. Bungo pls give moar helmz

    • Jako dneska to má aspoň dobrej #fashion, ale pořád nic kvůli čemu by mi stálo za to přestat používat svuj Actium War Rig a uvolnit si Exotic slot pro něco jinýho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID