Kde je Agent of Nine?

0
Agent of Nine

Máme tady zase víkend a to v Destiny opět znamená jen jednu věc: Vrací se Xur. Kde ho najdeme a co má pro nás tento týden přichystáno?

Lokace

Xur se tento víkend usadil v Tower, naproti lokace Speakera. Agent of Nine má svůj potulný krámek přímo u těch vééélikých černých dveří, o kterých víme jen to, že nevíme kam vedou.

Nabídka

Pojďmě se nyní podívat na Xurovu nabídku. Tento týden to je Red Death, Alchemist’s Raiment, Sealed Ahamkara Grasps a Dunemarchers. A klasicky jako bonus i Legacy Special Engram, tentokráte v „provedení“ Speacial Weapon. Nechybí ani ornamenty pro zbraně: „Not a Toy“ pro Zhalo Supercell (stejně jako minulý týden) a „Crucible Assassin“ pro Trespasser.

Red Death

Red Death je Pulse Rifle, už to bohužel není tak oblíbená, ani tak silná flinta jako během první sezony, ale pořád jde o kvalitní zbraň. Mezi zajímavé perky patří rozhodně Unflinching (lepší míření pod palbou), Snapshot (rychlé míření), High Caliber Rounds (větší poškození, horší „handle“), Single Point Sling (rychlejší výměna zbraní, rychlejší pohyb při míření) a hlavně perk Red Death (každý kill hojí hráče a zároveň zrychluje přebíjení).
Red Death rozhodně doporučuju, hlavně pokud ji ještě ve své sbírce nemáte. Rojí se totiž spekulace, že nás opět čeká trošku balancování sil zbraní a věci jako Red Death by tak opět mohly najít své uplatnění.

Alchemist’s Raiment

Alchemist’s Raiment je warločí chest armor. Vypadá naprosto úžasně, s barvama trošku jako z diskotéky z osmdesátých let -ale v tom nejlepším slova smyslu. Hlavní perk je naprosto úžasný: Iron to Gold (šance na sběr glimmer z primary ammo beden. Orby sesbírané při plném Super, doplňují granáty melee). Wow. Pokud jste zvyklí jako já metat granáty všude možně (samozřejmě nejlépe se Sunsinger subclass), tak tohle je opravdu třešinka na dortu. Dalšími perky jsou Increase Intellect a Increase Strenght, Special Ammo a Heavy ammo, z obran Arc Burn Defense a Arc Armor (zvýšený armor při použití subclass založené na Arc energii). Rozhodně dobrý tip na farmení glimmeru.

Sealed Ahamkara Grasps

Sealed Ahamkara Grasps jsou rukavice pro Huntery. Hlavní perk je „Nightmare fuel“ (zisk dalšího melee charge, melee zásah má šanci automaticky přebít zbraň). Jako Increase perky máme Discipline a Strength, dalším perkem je SwitchBlade (zvyšuje rychlost obnovy melee), případně „Impact Induction“ (bonusová grenade energy za melee zásahy). Nakonec jsou k dispozici ještě Sidearm loader a Machine Gun Loader, tedy perky pro zvýšení rychlosti přebíjení. Všechny tyhle perky asi říkají vše, pokud máte Huntera stavěného na útoky na blízko, případně vám záleží na zvýšení strength, rozhodně tyhle rukavice doporučuju, při správném užití totiž můžou i v PvP napáchat pořádný brajgl.

Dunemrachers

Dunemrachers je leg Armor pro Titány s hlavním perkem Speed Demon (zvýšení rychlosti sprintu, zvýšení rychlosti pohybu při míření, lepší „řezání zatáček“ při sprintu). Increas jsou u Dunemarchers na Discipline a Strenght, ammo bonusy na Shotgun a Rocket Launcher. A konečně posledním perkem je Arc Double Down (po Arc double-killu zvýšená Agility po dobu 5 sekund). Dost dalších keců, Dunemarchers jsou jedny z nejlepších botek pro Titány. Tečka.

Zbyněk Skulina – Red Death není úplně špatná zbraň, Xur měl v nabídce už mnohem horší hračky. Co se týče brnění… Hunterské Sealed Ahamkara nejsou asi ty nejlepší ve hře, ale uplatnění najdou, warločí Alchemist’s Raiment je pak opravdu jeden z těch lepších chest armorů. Dunemarchers jsou kapitola sama pro sebe. Jde o ty nejlepší boty pro Titany ve hře. Možná. Rozhodně jsou minimálně v top 3.
Agent of Nine měl tento týden opravdu povedené kousky, nezbývá tak, než utratit drahocenné strange coins a pomalu se těšit s čím dorazí příští týden.

Ohodnoťte tento článek!