Destiny 2 dnes přivítá rozšíření The Curse of Osiris a druhou sezónu

1

Dneškem končí první sezóna Destiny a DLC The Curse of Osiris kromě nového obsahu s sebou přináší i změny do jádra hry. Startuje tak sezóna druhá. Co to znamená a co všechno od dnešního dne ve hře nově najdeme, se můžete dozvědět v následujícím shrnutí.

Nakopat zadek robotům

Tak popořadě. První DLC The Curse of Osiris přináší nový příběh zaměřený na mocného warlocka Osirise, který se kvůli své posedlosti robotickou rasou Vexů dočkal vyhnání ze Země. Nyní je Osiris ztracený někde v čase i prostoru na Merkuru, kam hráče zavede nová příběhová kampaň. Na Merkuru najdeme nové oblasti, Public Eventy, sidequesty, dva striky a nový gear. Hra se dočká zvýšení level capu na 330 a dostane nové PVP mapy a především Heroic Strike playlist s obtížnějšími verzemi multiplayerových misí.

Mrkněte na nový launch trailer, který vás uvede do obrazu.

DLC také přináší první rozšíření Raidu. Takzvaný Raid Lair bude nová endgamová aktivita, intenzivnější a kratší než samotný Raid. Více o Raid Lairu s názvem Eater of Worlds se můžete dočíst v samostatné novince.

Musíme to opravit 🙁

Druhá sezóna přinese změny do hry i pro ty hráče, kteří si Osirisovo dobrodružství nepořídí. Jednou z těch citelnějších je posunutí pravidelného času týdenního resetu z 11 na 18 hodin našeho času.

Na pozadí hry samotné se úprav dočká herní ekonomika, především pak rozdělování žetonů za aktivity. Denní výzvy a Striky budou výnosnější, stejně tak i otevírání Caydových beden. Měli bychom nacházet dvakrát více žetonů každé z planet a jejich hodnota vzroste o 50 %. Na druhou stranu – o třetinu vzroste počet tokenů, za které jde vyměnit engram od obchodníka. Ve výsledku to znamená, že by lokální gear měl být snáze dosažitelný, ale skutečný dopad zhodnotíme asi až v průběhu času.

Z vesmíru rovnou na módní přehlídku

Druhá sezóna také přinese nové ornamenty pro zbroj. Ty už nebudeme získávat jen z Bright Engramů, ale odemykat u obchodníků za splnění nějakého požadavku. Ornamenty potom zbroj vizuálně upraví podle jejich původu. Čekají na nás tak ornamenty z Vanguardu, Cruciblu, Trails of the Nine, Iron Banneru, od Dead Orbitu, FWC, New Monachry a z Eater of Worlds Raid Lairu. Osobně se nemůžu dočkat většího rozvinutí důležitého fashion elementu celé hry.

destiny_2_armour_ornaments

To je pro dnešní den vše, ale další update na nás čeká už příští týden. Co v něm najdete vám ale povím až příště. Teď se těšte na večerní launch prvního DLC a užijte si výpravu na Merkur.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.