Další velký krok v Pokémon GO!

0

Niantic na počest partnerství s Knight Foundation představil nový Pokémon Go event s názvem PokéWalk!

Niantic se pustil do nového dobrodružství tím, že vytvořil dlouhodobé partnerství s nadací Knight Foundation. Ta prosazuje angažované komunity, což je v souladu s tím, co Niantic a Hanke kázali měsíce.

Niantic bude sponzorovat PokéWalks prostřednictvím některých amerických měst (jména neznámá). Město zavře ulici pro automobilovou dopravu a umožní trenérům chodit po určené trase. První akce tohoto partnerství byla 7. května v Charlotte, Severní Karolíně, v rámci akcí Knight’s Open Streets.

Zajímavé je, že město Charlotte si zvolilo trasu

Charlotte si vybralo 16 stávajících pokéstopů a 2 gymy, aby zviditelnili tuto trasu (v aplikaci) a propagovali místa jako jsou Růžová zahrada a Park veteránů. V této trase je samozřejmě větší výskyt některých pokémonů, takže hráči mají takový malý lokální event.

Jak již bylo uvedeno výše, hráči budou mít možnost častěji potkat některé pokémony, což znamená, že se po trase se uskuteční lokální mikroevent.

Navíc ze zkušenosti víme, že Niantic se zaměřuje na historické památky a místa ve městech a městských komunitách. Niantic chce rozšířit možnost přidávat vlastní lokální historické místa nebo události, pomocí místních pokéstopů.

7lcxfeq

Hanke také sdílel další podrobnosti o svých plánech a vizi pro Pokémon Go!

Rozšiřuje myšlenku flexibility Pokémon Go, takže by mohlo vznikat jak více eventů, tak taky míst vytvořených komunitou.

To jsou velmi zajímavé zprávy pro trenéry, kteří momentálně operují na území USA. Doufejme, že tato iniciativa se rozšíří také do zahraničí. Rozhodně přidávání pokéstopů by mohlo dalece rozšířit možnost hraní Pokémon Go taky v přírodě a mimo velká města.

Účastníci dostali poukazy na nákup Pikachu čepic

mgxlvmw

Celkově byla událost v pohodě, ale narazili na nějaké problémy. Event ve skutečnosti nezahrnoval nic ve hře, informace poskytnuté Nianticem byly zavádějící a odměny byly zklamáním.

Další velký krok v Pokémon GO!
Ohodnoťte tento článek!
3.18 (63.64%) 11 hlas/ů