Další hrdinka do arény hry Quake je Slash

0

Dalším šampionem, který se v aréně utká o pomyslný pohár je Slash. Divoká a drzá žena vypadající trochu jako anarchistka z budoucnosti vás určitě mile překvapí. Hrdinku si jako jiné můžete pamatovat z třetího dílu hry Quake.

Slash jako malá tančila a bruslila za poslechu hudby. Tančila i v jejích snech. Ale postupem času začala vidět temné a děsivé věci. Když nic nepomáhalo, obrátila se k drogám. Tak to šlo dál než se věci, které viděla, nestaly skutečností. A z holky milující hudbu se stala bojovnice.

Brusle však neodložila a využívá je při boji se zlem. Díky nim je nazývána bruslící královnou. Trochu futuristicky vyhlížející pomůcka ji poskytuje neobyčejnou rychlost a obratnost. Což, ale není vše. Šampionky aktivní schopnost se váže právě na její brusle. Ty za sebou nechávají zářící plazmovou stopu, která ubližuje nepřátelům jen při doteku. Plazmová stezka může také explodovat, pokud výbuch aktivujete.

Hrdinka má také pasivní schopnost nazývanou jako Crouch Slide. Tato schopnost udržuje rychlost jízdy i při podřepnutí. Což je velmi efektivní v nižších místech.

Ohodnoťte tento článek!