Další bojovnicí v Aréně Quake Champions je Galena

0

Další hrdinkou v aréně Quake Champions je bezbožná paladinka jménem Galena. Svůj rod prezentuje jak vzhledem, tak schopnostmi. Galena je skvělá bojovnice, díky své bezbožnosti nemá žádné výčitky svědomí ze zabíjení. Smrt a ničení si velmi užívá. Tato šampionka má velký potencionál posuďte sami.

Její aktivní schopností je tzv. bezbožný totem. Ten může umístit kamkoliv se jí zachce a ve své podstatě je to mina ubližující nepřátelům. Při přímém dotyku vybouchne a roztrhá tělo protivníka na malé kousky. Totem má kolem sebe aktivní kruh, který vašim nepřátelům ubírá na zdraví, když do něj vstoupí. Bohužel jeho účinnost netrvá moc dlouho. Na druhou stranu jeho moc dokáže uzdravovat vaše spojence. Po vyléčení se totem neaktivuje a jeho moc je znovu obnovena po umístění nového.

Podle legendy byla jako malá čtyřletá holčička dána mnichům z Volkerhu. Kněží věštili o jejím osudu a bylo jim sděleno, že bude žít jako oni, a tak ji učili a vychovávali. Naučila se, že krev je soudem a pokání je svátost. Vyrostla z ní silná žena, která měla sloužit jako nástroj zkázy.

Ohodnoťte tento článek!