Crossout začíná rok 2019 aktualizací herního enginu

1

Do hry Crossout přichází nová aktualizace “New Sky”, která do hry přináší nové efekty nasvícení, volumetrické mraky a několik dalších úprav.

Tato nová aktualizace, přináší vylepšení herního enginu pomocí nových efektů nasvícení. Vylepšení poznáte například na slunečním svitu, který se realisticky šíří atmosférou, volumetrická mračna na nebi a hustá mlha tvořící se v nížinách.

Crossout_New_Sky_3

Vývojáři udělali zajímavý krok vpřed. Engine přináší nové atmosférické efekty v Crossoutu emulující chování světla v reálném světě a vytváří tak ve hře efekty blízké realitě.

Crossout_New_Sky_1

Ve hře se taky objevují nové efekty mlhy, které ponoří mapy do tajemného nádechu. Tyto efekty posunou hru vpřed, aby byly bitvy daleko realističtější a přinesly hráčům co nejlepší požitek ze hry.Crossout_New_Sky_2

S příchodem nového vylepšení enginu byl kladen důraz i na optimalizaci výkonu.

Crossout_New_Sky_4Nová aktualizace přináší i změny v klanových bitvách, nyní bitva pokračuje do té doby, než jeden ze zúčastněných týmů získá dvě vítězství. Zároveň byl zvýšen počet odměněných pozic v žebříčku.

 

Crossout začíná rok 2019 aktualizací herního enginu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. A tím klanovky úplně pokazili. A hlavně odměna jako za jednu bitvu. Takže ve finále co jste nahráli za 4 hodiny klanovek si nyní můžete nechat jen zdát. Nj jen ať hráči kupují šrot v marketu je hodně :-p a v neposlední řadě spřístupníme uranium ne pro 30 ale 60 klanů. . . . ehm a zdvojnásobíme cenu fragmentů na výrobu relicu. Takže ve finále hráč ostrouhá a nebo musí vytlačit nějaké to euro.

Comments are closed.