Crossout vyjde na konci května

0

Autoři válečné hry War Thunder vydávají další hru. Postapokalyptická bitva spatří světlo světa již 30. května. Vývojáři dlouho tvořená hra z prostředí budoucnosti bude stát za to. Přesvědčte se o tom sami. Zběsilá automobilová honička Crossout  bude k dostání pro PC i konzole.

Crossout se odehrává roku 2047 ve světě zpustošeném virovou nákazou zvanou Crossout. Přežili jen ti nejlepší jedinci a za úkol mají ochránit svůj vlastní život.

Hra je založena na automobilových bitvách s vozy, za které by se nemusel stydět sám Mad Max. Jedno velké plus a určitě i tahák pro hráče je možnost sestavení si vlastního vražedného automobilu dle vaší fantazie. K dispozici jsou kde jaké součástky, karoserie, prvky k obrnění vozu a zbraně. Nechybí ani kosmetické úpravy a vylepšení. Vytvořit lze snad „milión“ různých variant vozů, vše je jen na vás a vaší představivosti. Můžete si vytvořit velký obrněný tank nebo malé rychlé autíčko.

Souboje mezi soupeři nejsou nijak rozdělené, a proto se můžete utkat s kýmkoliv chcete. Při bitvách se vámi vytvořený automobil demoluje podle množství nárazů a střel. Podle závažnosti škod se snižuje výkonost vozu a také se ničí součástky. Ale nemusíte se bát, celá hra i vylepšení bude zcela zdarma. Možnost zakoupení nových věcí si otevíráte hraním nebo obchodováním se spoluhráči. Možnost zakoupení určitých vylepšení hned ve hře nalezneme, ale nezvýhodňuje to hráče, kteří jsou ochotni investovat nejvíce peněz.

Crossout vyjde na konci května
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů