Crossout: ‘Jezdci apokalypsy’, nová možnost “Vlastní bitvy”

0

Bylo oznámeno vydání nové aktualizace 0.10.30 “Jezdci apokalypsy” do hry Crossout. Hráči mohou nyní vytvářet vlastní bitvy s upravenými pravidly a pozvat do nich své kamarády. “Vlastní bitvy” se dají používat jako výcvikové arény. Crossout_Custom_battle

Mód “Vlastní bitvy” umožní hráčům vytvářet PvP a PvE bitvy v různých režimech. Díky tomu se dají vytvářet například následující scénáře:

  • Multiplayerové testovací jízdy
  • Zkouška PvE vozidel
  • Studie map
  • Týmové tréninky
  • Individuální eventy

Crossout_Hell_Horse_sticker

Klanové bitvy se také dočkaly úprav, nyní se odehrávají v šesti různých ligách, od základní po diamantovou.  Členové lig budou dostávat “Uranovou rudu” za každé vítězství. Kromě toho získá 60 nejlepších klanů dle žebříčku “Uranovou rudu” navíc.
Crossout_Horsemen_of_Apocalypse

Uranová ruda se využívá pro sestavení Reliktů. Hráči nyní mohou vyrobit šest různých reliktů (nejsilnější zbraně ve hře), včetně nově představeného kulometu “Punisher”, brokovnice “Breaker” a děla “CC-18 Typhoon”. Všechny relikty mají svůj vlastní silný efekt, který nepříjemně překvapí každého protivníka.

Například zásah z “Punisheru” zpomalí otáčení zbraní zasaženého vozidla, poslední střela z “Breakeru” před jeho přehřátím způsobí o 50% vyšší poškození a úspěšný zásah z “CC-18 Typhoon” na jednu sekundu znemožní ovládání vozidla.

Crossout_Relic_guns

Crossout: ‘Jezdci apokalypsy’, nová možnost “Vlastní bitvy”
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů