CROSSOUT dostal novou příběhovou kampaň

0

Targem Games a Gaijin Entertainment oznámili vydání nové aktualizace 0.10.50 do oblíbené hry Crossout. V této aktualizaci přichází nová příběhová kampaň, ‘Contagion a nová mapa Sandy Gulf pro PVP souboje. V nové aktualizaci je i nová speciální událost věnovaná dni vítězství, kde hráči bojují v post apokalyptické bitvě v legendárním tanku T-34.

Contagion1

V dobrodružném Adventure režimu hry, hráči plní úlohy, otázky a mise, které byly rozšířeny o nový příběh ‘Contagion’. Dá se samozřejmě hrát sólo, nebo i kooperativně spolu s jinými hráči. Režim ,, Adventure ,, je otevřen pro všechny hráče, kteří dosáhli alespoň levelu 3.

Sandy Gulf

Masivní kontejnerová loď, která je rozdělena na polovinu, je rezavá, je středem nové mapy Sandy Gulf, která je novinkou v PVP soubojích. Nabízí množství možností pro ostřelování Snajper, ale boj se odehrává hlavně v blízkosti vraku lodi, kde je centrum pro vozidla.

Contagion2

Tato aktualizace obsahuje také speciální událost ke dni vítězství v Evropě. V Spring Mayhem budou hráči bojovat v unikátním vozidle s názvem “Risen” které je replikou legendárního tanku T-34. Tento tank byl specifický jedním balistickým dělem co je v moderním světě hry Crossout něco neobvyklé, ale má také různé variace díky čemuž se přizpůsobí k post apokalyptickém světě. Vítězové soubojů dostanou různé odměny, včetně dekorací pro svá vozidla.

Contagion3

Spring Mayhem bude k dispozici od 30. dubna do 13. května na PC a od 8. května do 22. května na konzolích.

Hráči, si mohou pořídit balíček ,, Fresh Blood ,,, který obsahuje tank Risen. Toto balení obsahuje kromě tanku i vzácné části a vtipné dekorace.

Risen art

Ohodnoťte tento článek!