Cloud Pirates je nyní oficiálně vydaná

0

O této hře jste možná dosud neslyšeli, a tak to s námi pojďte napravit. Cloud Pirates je původem ruská hra od studia Allods Team a nyní si žádá vaši pozornost!

4

Ještě nedávno u hry visela cenovka 10 dolarů za beta přístup. To je však minulostí, neboť tvůrci hru vypustili zcela zdarma v rámci free-to-play modelu. A tak si toto MMO mohou užít všichni zcela bez zábran. Cloud Pirates si můžete aktivovat na steamové stránce nebo v My.com game centru.

Cloud Pirates je multiplayerová hra, která vám umožní zhostit se role nebeského kapitána s jeho létající lodí. Jak tak nějak hra sama napovídá svým vzezřením a materiály, tak se pustíte do vzdušného boje s jinými loděmi a jejich kapitány.

1

Ve hře je i systém upgradů a levelování, díky tomu bude mít každý z pirátů k dispozici o krapet jinou loď. Těch je k dispozici celkově 50 typů. Zatím byly hratelné čtyři herní módy: Deathmatch, Control Point Capture, Deadmans Chest a Payload Escort. Kromě toho bylo možné hrát až na čtyřech mapách, což se mění právě s free-to-play modelem.

Díky němu přichází zcela nová mapa a také nový mód. Nová mapa nese název Cold Silence. Ta má být velmi chladná a půjde o jakési odvržené pustiny. V pustinách se nachází mnoho nebezpečí včetně hrozivých vlivů počasí.

3

Režim Stronghold Siege umožní mít vlastní pevnost a díky tomu také bojovat s ostatními pevnostmi, které budou mít k dispozici ostatní hráči. Nově jsou k dispozici také žebříčky a ligy pro hráče. Díky tomu je možné porovnat výsledky s ostatními a autoři pro tyto statistiky plánují v budoucnu speciální webovou stránku.

Cloud Pirates se momentálně nachází ve stádiu rozjezdu, a tak se dá očekávat, že hra bude postupně ještě vylepšována. Hráči se však přidávají každý den. Je to dáno krásným vizuálním zpracováním, pěknou hudbou a v neposlední řadě také povedeným fantasy zasazením, které láká stále více lidí. Cloud Pirates je zatím dostupné výhradně pro PC hráče.

Ohodnoťte tento článek!