Chystá se sběratelská edice soundtracku ke hře Zaklínač 3

0

Hru zaklínače určitě všichni znáte a co soundtrack ke hře? Znáte? Líbil se vám natolik, nebo jste tak velcí fanoušci hry, že ho musíte mít ve sběratelské edici? Zase jste odpověděli ano? Tak to máte jedinečnou příležitost si zakoupit soundtrack na gramofonových deskách. K zakoupení budou od pátku 2. června.

Sběratelskou edici mají na svědomí vývojáři z CD Projekt Red ve spolupráci se společností SPACELAB9. Edice obsahuje dvě desky s 35 skladbami. Přebal je hezky graficky zpracován v odstínech červené. Přesto barva není „agresivní“ a podbízivá, ale příjemná na pohled. Jako hlavní námět byl použit lesní démon Lešij, který vévodí celé grafice. Pro desky byla zvolena šedostříbrná barva, kterou obchod ThinkGeek, kde je možné desky zakoupit, připodobňuje ke Geraltovým vousům.

Špatná zpráva je, že „elpíčka“ jsou již vyprodána. A zatím nebyla zveřejněna informace o naskladnění dalších zásob. Ale nezoufejte, autoři mají v plánu ještě jednu sběratelskou edici. Ta bude obsahovat o jednu skladbu navíc.

Link na stránky ThinkGeek

Ohodnoťte tento článek!