Česká hra Kingdom Come odhalila datum vydání

3

Vývojáři ze společnosti Warhorse slibovali na pátek 9. června oznámení novinky o hře. Osobně jsem si myslela, že se bude jednat o oficiální zveřejnění data vydání, v čemž jsem měla pravdu. Byl odhalen nový trailer, který nás informuje o uvedení hry na trh v příštím roce, přesněji 13. února. Hra bude k dostání jak ve verzi na PC, tak konzole.

„Děj se odehrává v Českém království roku 1403, kdy se pyšní bohatou kulturou, oplývá stříbrem a mocnými hrady. Hra je založena na skutečném příběhu krále a jeho synů, úplatné šlechty a krvavých bitev,“ vysvětlují autoři.

Jde o příběh Jindřicha, kovářova syna, v době občanské války. Nájezdy žoldáckých armád jeho a mnoho dalších připravili o to nejcennější – rodinu. Po této smutné události se hrdina rozhodne pomstít se, a proto bere do ruky meč a přidá se do služeb šlechtice.

Nejen příběh je založený na skutečnosti, ale také i technika boje a samotné zbraně jsou realisticky zpracované, přesto pro hráče zajímavě a zábavně pojaté.

Autoři hry také nechávají hráči dostatek svobody v rozhodování při plnění úkolů. „Můžete být násilný a používat spíše zbraně, nebo raději volit diplomacii a vyhýbat se konfliktům. Mějte však na paměti, že volba každé cesty s sebou nese jiné následky a vždy existuje více způsobů, jak úkoly řešit,“ vysvětlují.

Pro některé bohužel smutná zpráva, hra nebude mít dabing, ale dočkáme se jen českých titulků.

Česká hra Kingdom Come odhalila datum vydání
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.