CD Projekt RED pořádá první oficiální turnaj v Gwentu

0

Uzavřená beta karetní hry Gwent: The Witcher Card Game se pozvolna blíží ke svému konci. V únoru se hráči dočkali dlouho očekávaného balíčku nilfgaardského císařství, který hru obohatil zejména o špionáže a podlé intriky. Ovšem nyní se pozornost CD Projektu zaměřila zcela jiným směrem. Polští vývojáři totiž vyslyšeli volání svých fanoušků a pořádají první oficiální turnaj.

Gwent vznikl původně jako minihra ve třetím Zaklínači, a snad i samotné tvůrce překvapilo, jakou oblibu si získal. Běží už asi pět měsíců a může se pochlubit velmi aktivní komunitou, jejíž hráči stále více touží po kompetitivním hraní. Ačkoliv je hra stále dostupná jen v uzavřené betaverzi, vzniká celá řada neoficiálních turnajů, což CD Projekt RED inspirovalo.

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE JE SNADNÉ

Všichni hráči starší třinácti let, kteří se v této chvíli účastní uzavřené bety, mohou na této stránce potvrdit svou účast v Gwent Challenger. Hlavní cenou je 100 000 amerických dolarů a nehynoucí sláva. Ovšem pozor, takový hráč se musí přihlásit nejpozději do 22. března 15:00 GMT a být na určité pozici ve své divizi.

Kvalifikace proběhne 8. a 9. dubna, přičemž 4 nejlepší hráči z kvalifikace vyzvou ve finále 4 profesionální hráče. Více informací o turnaji najdete na oficiální stránce.

Ohodnoťte tento článek!