Call of Duty na Switchi nevyjde

0

Otázka zda vyjde, nebo nevyjde hra Call of Duty na Nintendo Switchi byla v nedávné době zodpovězena. Dlouho se uvažovalo, že opravdu vyjde a společnosti budou spolupracovat. Tomu také nasvědčovalo i několik teorií o tom, že hra si není s konzolemi Switch úplně cizí a určitá kompatibilita zde je. Přesto bylo rozhodnuto historickou střílečku pro další konzole nevydávat.

Společnost Sledgehammer Games v čele s Michaelem Condreyem se k problému vyjádřila následovně – Michael na svém twitterovém účtě zveřejnil prohlášení, že vedení se pro tuto chvíli rozhodlo Switch ze svých plánů vynechat. Další smutná zpráva přišla od jednoho z producentů, který se na herní akci E3 vyjádřil, že Activision žádné plány ohledně verze pro Nintendo Switch nemá. Toto bylo sečteno a podtrženo před pár dny na Redditu, kde v programu Ask Me Anything byl zveřejněn rozhovor se studiem Sledgehammer Games. Je logické, že otázka ohledně spolupráce nemohla chybět. Otázka byla položena velmi jasně a cíleně.

„Ano/Ne. Vyjde Call of Duty: WWII na Nintendu Switch?“ „Ne“

Pro fanoušky, které stále věřili v opak, je toto velmi smutná a nepříjemná zpráva. Uvidíme, co bude dál, třeba jednou spolu společnosti podepíši nějaký ten projekt. Ale zatím to vypadá, že Nintendo Switch se nedostane do první linie herních verzí pro kterou jsou hry vytvářeny.

Ohodnoťte tento článek!