Byla ukradena data hry Cyberpunk 2077

0

Dlouho očekávaná hra Cyberpunk 2077 od polské společnosti CD Projekt RED je ve vývoji již řadu let. Přesto před jejím vydáním měly přednost hry jako třetí díl Zaklínače s rozšířením. Informací o samotné hře není zveřejněných mnoho a zatím ani nebude. Víme zatím jen to, že je založená na základech deskové hry Cyberpunk 2020 a má být největším titulem, který kdy vydali.

Před pár dny byla zveřejněna smutná novinka o krádeži interních dat a raných návrhů hry. Úniky dat v herním světě nejsou nic neobvyklého, ale tento případ je jiný. Pachatelé žádají výkupné v nespecifikované výši a vyhrožují zveřejnění materiálů veřejnosti.

Společnost CD Projekt RED vydala prohlášení, že odcizené materiály jsou zastaralé a neprezentují aktuální podobu, a proto nabádají fanoušky, aby se jejich vyhledávání vyhnuli a počkali si na oficiální informace. Ty podle společnosti přijdou v ten pravý čas. Podle poskytnutých informací vyplývá, že společnost nehodlá přistoupit na žádné vyjednávání. Co tento tah přinese, můžeme jen domýšlet.

Byla ukradena data hry Cyberpunk 2077
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 4 hlas/ů