Bude mít Star Wars: Battlefront 2 celistvou kampaň?

0

Bude Star Wars: Battlefront 2 vyprávět jednotlivé příběhy, nebo půjde o jednolitou kampaň za jedinou postavu? Tato otázka zůstala až dosud nevyřčena. Zatím jsme věděli pouze to, že hratelnou postavou bude Iden Versio a některé populární charaktery.

Mark Thompson, režisér hry, potvrdil, že kampaň bude od začátku až do konce jednolitá, bez větších odboček. Občas se totiž dostaneme i do kůže jiného hrdiny. Primárně ale budeme sledovat linku Iden Versio. Pro hráče to bude velmi zajímavá kampaň, neboť v období mezi šestým a sedmým dílem Star Wars se odehrála spousta zajímavých událostí, které zatím neznáme.

star-wars-battlefront-ii-preorder_pdp_3840x2160_en_ww

Příběh šestky a sedmičky od sebe dělí 30 let, a tak není divu, že se toho událo hodně. Hvězda smrti byla zničena a Impérium i po poražení Imperátora a Darth Vadera i nadále usiluje o to, aby dostali všechny rebely pod drn. Iden Versio je imperiální vojanda, a tak se podíváme do zákulisí nepřítele. Společně s jednotkou Inferno totiž povede odvetný útok proti rebelům.

Kampaň by nás měla provést v podstatě celou časovou osou. To znamená, že s Iden Versio strávíme téměř 30 let. Uvidíme tedy průběh toho, co se dělo po zničení Hvězdy smrti až po výstavbu nové zbraně a zformování Prvního řádu, který poté nahradil v univerzu Impérium.

versio

Vývojáři vysvětlují, že tentokrát chtěli, aby byla kampaň osobitější, než tomu bylo u Battlefield 1. Tam se vyprávěly jednotlivé příběhy, které však postrádaly větší hloubku, a než si hráč stihl vybudovat k některému z charakterů vztah, tak daná část v kampani skončila. Slibuje se také mnohem delší zážitek. V Battlefield 1 se totiž kampaň s trochou cviku dá projít za nějakých 5 až 6 hodin. Star Wars: Battlefront kampaň původně neobsahoval, tak tedy uvidíme, jak se s ní autoři popasují.

Star Wars: Battlefront 2 vyjde 17. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Kampaň má na svědomí studio MOTIVE. DICE se postará o multiplayer.

Bude mít Star Wars: Battlefront 2 celistvou kampaň?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů