Creative Assembly a Wargaming Alliance s radostí oznamují, že začíná první otevřený beta víkend ve hře Total War: Arena. Všichni ti, kteří nebyli součástí uzevřené bety a chystanou novinku si ještě nevyzkoušeli, mají nyní jedinečnou šanci.

Stačí mít účet Wargaming.net a svět masivních historických bitev se otevře k prozkoumání. Total War: Arena otevřená beta začíná dnes v 15.00 hodin a skončí v 7.00 ráno 6. listopadu.

Hru si můžete stáhnout odsud: https://totalwararena.net/en/download/

Otevřené víkendové hraní umožní přístup do světa free-to-play strategické bojové hry Total War: Arena a nabídne k hraní nejnovější update. Vybrat si lze hned mezi třemi historickými národy a jako vojevůdce tak můžete bojovat za Římany, Řeky a Barbary a s protivníky se utkat na historických bojištích. Hra současně obsahuje patch 2.2, který přidal do hry postavu římského diktátora Sully.

„Jsme nadšeni, že můžeme hráčům přinést Total War: Arenu v otevřené betě. Je to fantastická příležitost pro nové i starší hráče, aby si vyzkoušeli všechny novinky. Těšíme se také na jejich reakce, abychom hru společně udělali ještě lepčí,“ říká šéfproducent hry ve Wargaming Alliance Sergej Laptenok.

Beta Total War: ARENA tento víkend zdarma pro všechny
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.