V Battlefieldu 1 můžete probudit Megalodona!

0

Megalodon v Battlefield 1? Ano! I toto se stalo skutečností. Ačkoliv může obrázek evokovat různé protichůdné emoce, tak ve hře tento obří žralok opravdu je. Jak se s ním tedy můžete vůbec setkat?

megalodon

Easter eggy jsou populární napříč všemi videohrami, zejména když jsou správně promyšleny a také podány. Komunita Battlefieldu si na nich celkem potrpí, a tak není divu, že i v posledním Battlefield 1 jsme se dočkali jednoho vskutku velkého easter eggu. Upřímně jde o dobrou šílenost, ale komunitě se evidentně líbí.

Bude to asi znít divně, ale to že se do hry Megalodon (obří žralok) dostal, není až tak velké překvapení. Vystoupil totiž už v Battlefield 4 v rámci DLC s názvem Naval Strike. V Battlefield 1 na něj natrefíte na mapě Fort de Vaux. O něco víc zarážející je fakt, že mapa neobsahuje moře, a i přesto se tu žralok vyskytuje. Vyskočí na vás totiž z kaluže.

Samotný easter egg ale potřebuje ke spuštění poněkud speciální postup. Pokud si to chcete v rámci hry vyzkoušet sami, musíte tedy provést následující:

  1. Musíte najít alespoň tři další hráče. Poté je třeba spustit tři červené ventily. Ty najdete na videu výše. V případě, že se vám to podaří, tak se kráter u bodu C v režimu Conquer naplní vodou.
  2. Dále musíte obludu takzvaně probudit. Zhruba uprostřed mapy, nedaleko bodu B, najdete bedny. Ty je třeba rozbít a u nich najdete odtokovou trubku. Do ní ideálně hoďte granát.
  3. Poslední postup je trochu drastický. Je třeba u zavodněného kráteru zabít tři hráče, tak aby se kaluž zabarvila krví. Tím pak vylákáte monstrum ven.

bf2

Postup je to poněkud složitější, a tak asi žraloka uvidí pouze věrní fanoušci komunity. Běžný hráč o tom zřejmě vědět nebude. Easter egg je to vcelku povedený, ale trošku ujetý. Nicméně když v Call of Duty mohou létat draci ve Stalingradu, proč nemohou v Battlefieldu z kaluží vyskakovat žraloci?

V Battlefieldu 1 můžete probudit Megalodona!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů