Battlefield 1 se dočkal prvního DLC – They Shall Not Pass

1

Battlefield 1 se konečně dočkal výraznějšího rozšíření, které hru značně obohatilo!

Pro Battlefield 1 právě vyšlo další rozšíření, které přidá mnoho nových věcí do hry. První oficiální DLC balík s názvem They Shall Not Pass je zatím dostupný jen pro ty, kteří mají Season pass. Ale již brzy se dočkají i další hráči. Co toto DLC přineslo?

S Frantíky do boje!

Ačkoliv byla na prodej Battlefield 1 vydána značná částka do marketingu, tak hra poněkud postrádá větší obsah. Pravdou totiž je, že se poměrně rychle vyčerpá. To si ale autoři z DICE uvědomují a skrze svůj vydavatelský dům EA vydali první velké rozšíření. DLC se zaměřuje na francouzskou armádu za první světové války, během které se vlastně celý Battlefield 1 odehrává.

Francouzská armáda nabízí prostor pro přidání nového obsahu. Dočkáme se tak unikátních zbraní a vozidel, dokonce nebudou chybět ani palcáty. Ano, zní to trochu podivně, ale skutečně se jich dočkáme. S Frantíky se podíváme na západní frontu a zapojíme se tak do bojů o Verdun či Fort Vaux.

Někteří už hrají, někteří jen zírají

Asi si říkáte, že jsme se zbláznili, že o DLC píšeme až nyní. Ano je už venku, ale jak již bylo zmíněno, zatím pouze pro majitele Season passu. Od 14. března se tak někteří již mohou kochat novinkami a skvostným prostředím. Veřejnost se k DLC dostane až 28. března. They Shall Not Pass ale nebude jediným velkým rozšířením do Battlefield 1.

Podle informací, které již z EA doputovaly, se také dočkáme ruských jednotek (Ruské carství), a to konkrétně v druhém DLC. Třetí DLC bude poněkud unikátnějšího rázu. Dočkáme se bitev na vodní ploše, díky torpédoborcům a také podpory ze strany vzducholodí. To by mohlo být zajímavé zejména v multiplayerovém režimu. Poslední oznámené a zřejmě i vůbec poslední DLC by mělo být čtvrté, které ponese název Apocalypse. EA však mlčí o jeho obsahu. Zveřejněno bylo pouze to, že nám přiblíží válečné hrůzy jedné obří války. Je tedy možné, že se v něm výjimečně podíváme do 2. světové války.

Battlefield 1 se dočkal prvního DLC – They Shall Not Pass
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.