V létě se na bojištích Battlefieldu 1 dočkáme nových map

0

Švédští vývojáři z DICE se mohou pochlubit poctivým přístupem ke svým hrám, které ladí formou pravidelných aktualizací a stále doplňují o nové prvky. Nadšence do WWI tak může těšit, že multiplayerová střílečka Battlefield 1 rozhodně není žádnou výjimkou. Jeden z těchto nedávno oznámených updatů totiž do hry brzo přidá novou mapu.

Brzy bude uvolněna mapa s názvem Prise de Tahure, která je už nyní na komunitních testovacích serverech CTE, kde se s ní můžete plně seznámit. Její příběh vypráví o snaze francouzských jednotek, které se rozhodly za každou cenu udržet obsazenou vrchovinu v regionu Butte-de-Tahure. Tato buldočí vytrvalost se zapsala do dějin jako události po Nivellově ofenzívě.

Připomeňte si Battlefield 1 upoutávkou, která vyšla současně s vydáním hry:

Po bitvě na Sommě se zákopová válka stala strašákem pro všechny vojáky. Nikdo nevěděl, jak dál pokračovat v bojích, které si vyžádaly desetitisíce až statisíce obětí. Zákopová frontová linie protínala několik vesnic, kterým uprostřed neustávajících střetů německých a francouzských jednotek hrozilo naprosté zničení. Obě strany však byly odhodlány bojovat do posledního muže. Navíc ničemu neprospívalo ani blátivé počasí jara roku 1917.

V červnu se pak můžete těšit na další mapu, kterou inspiroval sám francouzský dělostřelecký důstojník Robert Nivelle, jehož osobu tvůrci vtiskli do mapy Nivelle Nights. Tato noční mapa, která bude nejprve pro majitele Premium Passu, je zasazena do oblasti v okolí francouzských vesnic Malmaison a Soupir.

Už 10. června bude ovšem na EA Play 2017 představeno v pořadí druhé DLC s názvem In the name of the Tsar. Můžete se těšit na první záběry z herního rozšíření, které by mělo vyjít během léta a přinést ruskou armádu.

Nicméně úplně nejbližší update očekávejte už během května. Tato aktualizace by měla potěšit zejména hráče herního módu Operations.

V létě se na bojištích Battlefieldu 1 dočkáme nových map
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů