Assassin´s Creed se dočká i vlastního seriálu

4

Společnost Netflix se rozhodla získat peníze a mnoho fanoušků prostřednictvím her. Co se tím myslí? Jednoduchá věc – připravují seriály podle motivů her. Jednou z nich je Assassin´s Creed.

Informaci o připravovaném seriálu zveřejnil Adi Shankar, který produkoval seriál na motivy Castelvania. Novinku uvedl na svém facebookovém profilu, kde prohlásit, že další značka, na kterou se zaměří, je samotný Assassin´s Creed.
Mnoho informací nevíme. Z těchm co se ale dostaly na povrch, víme, že seriál bude animovaný a bude mít originální příběh. Díky této informaci se dá předpokládat, že dějová linie nepovede po té ve hře. I přesto to může být velmi zajímavý a zdařilý kousek. Necháme se překvapit.

Jméno Assassin´s Creed v součastné době zažívá rozkvět. Před nedávnou dobou vyšel nový film a stále se mluví o připravované hře. Ta má vyjít již 27. října tohoto roku.

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak to jsem zvědav. Star Wars ukázal, že animovaný seriál není špatné řešení. Držím palce, ať se povede i tohle. Rád zahrnu seriál z tohoto prostředí do svého programu. 🙂

  2. Vždycky má někdo dobrej nápad, druhej se toho chytne že to vyždíme a udělá pokračování a pak příjde třetí a udělá z toho seriál, nebo ze seriálu hru, atd., a původní smysl jde do kopru. Komerce…

  3. Videl jsem ass film a je to fakt kravina … toto muze byt taky problem

Comments are closed.