Ve vývoji – změny vozidel vyšších úrovní

2
Balance 2.0

V aktualizaci 0.21 budou vývojáři pokračovat v balancování jednotlivých částí hry a chtěli by se s Vámi podělit o změny, které se dotknou vozidel nejvyšších úrovní.

V následující tabulce je možné vidět výkon u jednotlivých vozidel od doby nasazení aktualizace 0.20.3831:

tablewinrate

Dvě z vozidel nejvyšší úrovně dosahují vyšší výkonnosti, než by si vývojáři přáli. Jedná se o vozidla:

  • T-14 Armata
  • XM1A3 Abrams

Obě vozidla budou v přicházející aktualizaci 0.21 přepracována. T-14 Armata obdrží následující úpravy:

  • Bude odstraněn problém s probitím prostoru mezi trupem a věží (turret ring), kde vozidlo obdrží pouze redukované poškození (Pozn. Mike – nyní cca 70 – 100 HP)
  • Vzhledem k velikosti vozu bude snížen maskovací faktor
  • Ztratí masivní 35% bonus ke způsobenému poškození u APFSDS munice (tato změna bud mít zásadní vliv na její výkonnost). (Pozn. – Mike: již nebude možné udělit nepříteli poškození 1000HP)

U vozidla XM1A3 Abrams budou mít hráči nyní možnost si vybrat jeden z následujících typů děl:

  • 120mm dělo se zásobníkem (2 střely)
  • 140mm ATACS dělo bez zásobníku

Tato změna by měla vrátit XM1A3 zpět do přijatelných mezí. Dále vozidla Challenger 2 ATDU a Leopard 2AX MBT budou kompletně přepracovaná, protože jejich výkon ve hře je zcela nedostatečný.

Poslední změna se týká ruských vozidel série “T” (s výjimkou vozidla T-14 Armata), u kterých bude zvýšen maskovací faktor a zvýšena rychlost střelby. Tyto změny se týkají zejména těch vozidel, které se svým výkonem přibližují vozidlu T-90A.

Pevně věříme, že se Vám tyto změny budou líbit a přispějí tak více k vyrovnanému boji!

Mike: uvidíme, jak se změny vozidel Challenger 2 a Leopard 2AX projeví na zastoupení ve hře. Leopard byl před aktualizací 0.19 mým nejoblíbenějším tankem. V současné době je však dle mého názoru v PvP nehratelný a výrazný buff potřebuje. Jen doufám, že se vývojářům podaří nastavit rozumnou hranici.

Ve vývoji – změny vozidel vyšších úrovní
Ohodnoťte tento článek!
4.67 (93.33%) 3 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Mrzačení Armaty tedy nebere konce. Nevím k čemu teď bude dobrá, když vždycky jediné co měla byla vysoká DMG. Teď už zbyde jen neslaný nemastný střep, zbytečný vytahovat z garáže. Naopak na Leo 2AX jsem velmi zvědavej, mám tam na něj rezervovanej token, ale v současnosti nedávalo smysl utrácet za něj peníze. Chally mě upřímě překvapuje, že si vede tak špatně. Všeci říkali jak je super…

Comments are closed.