Prémiový Terminátor?

5

Již dávno skončila roční exkluzivita prémiového Terminátora, kterého získali majitelé Founder’s Packu. Nedávno bylo uvedeno že se objeví již brzy v obchodě. Stojí za to?

Nejdříve trošku historie. BMPT “Terminátor“ pochází z doby po konci studené války, navržen a postaven v ruské společnosti Uralvagonzavod. Vozidlo slouží jako podpora tanků a ostatních AFV ve městech. BMPT bylo neoficiálně pojmenováno Terminátor svými tvůrci, protože je silně pancéřován a vyzbrojen pro přežití v bitvách o města. Vyzbrojen čtyřmi odpalovači raket 9M120 Ataka a dvěma 30mm autokanóny je skutečným postrachem pěchoty, tanků i lehkých vozidel.

Co o tomto vozítku napsat, nemá rychlost, nemá dohled ani maskování a věž je prostřelitelná skoro čímkoli … což ale není tak úplně pravda. Věž se zbraňovými systémy je bezosádková, dostává tedy jen dvě třetiny poškození a vezmeme-li v potaz, že má 1100 výdrže a stále hodně lidí neví kam ho střílet, tak se dá na tieru 6 něco uhrát velmi často. Pro ty co to neví, Terminátor se střílí pod věž do té nástavby na podvozku. Když jsme u toho podvozku, ten je z tanku T-90 (tier 9), čili ho považujme prakticky za neprostřelitelný.

Čím budete nepřítele drtit? Již zmíněnými dvěma autokanóny s průbojností 120mm a poškozením 50, na tomto tieru naprosto dostačující, ale k tomu přidejte čtyři rakety s průbojností 668 mm a poškozením 515, těmi prostřelíte velké množství MBT klidně zepředu.

Čili až bude v obchodě vyplatí se ho koupit? Je opravdu tak brutální? Ano i ne.

Zbraně jsou skvělé a pancíř velmi dobrý, problém je v tom že jste AFV a většina hráčů stále nedokáže pochopit, že jsou dva druhy – průzkumná AFV a podpůrná AFV. Terminátor patří k těm podpůrným, ale každou chvilku na vás budě nějaký inteligent z týmu křičet a nadávat ať jdete spotovat i když k tomu nejste absolutně určeni ani vybaveni.

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Terminátor patří k těm podpůrným, ale každou chvilku na vás budě nějaký inteligent z týmu křičet a nadávat ať jdete spotovat i když k tomu nejste absolutně určeni ani vybaveni.

    Proto hraju jen PVE, protože PVP je stejnej cancer jako ve WoT. V PVE aspoň někdy funguje spolupráce, což se o PVP říct nedá…

  2. No ale termoši a T-15 jsou jedni z mála s kterými se dá kolmo a agresivně přejet celá mapa, dost toho oddingají.A ještě bombónek, mám pocit, že nic na 6.tieru nemá APS, takže rakety můžeš řezat bez obav 🙂

Comments are closed.