Když se porouchá aimbot

10

UPDATE, 9.1. 22:30: uživatel video odstranil, předpokládám že ne dobrovolně. Mám k tomuto případu nové exkluzivní informace, čekejte na nový článek.

Oficiálně samozřejmě aimboti na AW neexistují, ale všichni víme, jaká je pravda. Od doby, kdy hra před svým spuštěním přestala ověřovat soubory, najednou někteří hráči trefují nemožné věci. Ano, taky něco podobného občas trefím, ale většina těchto jedinců ještě nedávno nebyla schopná trefit ani stojící tank na 20 metrů.

Toto video ukazuje jednu věc: po zabití Sphinxe se hráči xRudy102X z klanu GTX zbláznil aimbot a začal zaměřovat nejbližší referenční bod mapy, čili její roh. Je krásně vidět, jak se s botem pere a neví co s tím rychle udělat, takže ho prostě vypne.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekObject 279
Další článekLT vz. 35 (část 2.)
Garrth
Hraje od uzavřené bety AW a WoWs. Alpha a Beta tester všech her od Blizzardu, hrál 5 let WoT, miluje ekonomické a tahové strategie. Nenávidí větu že něco nejde udělat.

10 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak z AW fóra už video zmizelo a vyhrožuje se tresty pro ty, kteří se opovažují o tom diskutovat…místo toho aby byl potrestán ten, kdo podváděl….

  2. Poláci v AW patří snad největší komunitě v EU( hodně jich hraje a platí ). Tak proč kontrolovat.

Comments are closed.