Černý pátek

5

Chtěli jste prémiového Terminátora? Tak tady máte příležitost!

Od 18.11. do 28.11. je zpět v prodeji nejen klasická MERC edice, obsahující MBT-70, VFM5, Zhalo-S, AMX-10P a LAV-150 90, ale i dlouho očekávaná REAPER edice s BMPT Terminator a Exp. Tankem. Bohužel i když stroje z MERC edice jdou koupit každý zvlášť, u REAPER edice tomu tak není, čili je třeba zakoupit si celý balíček, navíc stupidně zakoupitelný pouze za goldy, respektive za 6.500 goldů, což je 27€ (cca. 730,-Kč).

Navíc pokud jste majitel Founder’s Packu Lord of War, dostanete speciální misi, kde si REAPER edici můžete vyjezdit … ovšem proč byste měli chtít mít oba tanky dvakrát je mi záhadou.

Super nabídka, super cena, brát hned?

Ani omylem. Samozřejmě pokud chcete ikonický tank, který teď bude mít absolutně každý, tak vám v tom nikdo nezabrání. Uvědomte si ovšem že se jedná o pokaždé předražený reskin, očekávám normálního Terminátora (bez kamufláže vytvořené pod vlivem houbiček, navíc mě přijde nevkusná až hnusná) koncem roku za cenu do 400,-Kč.

Druhý důvod proč nebrat je jednoduchý – hráči rapidně ubývají a vývojáři do nebe vychvalují budoucí změny, aniž by se nám odvážili konečně konkrétně sdělit co a jak bude, jen neustále omílají jak bude Balanc 2.0 úžasný. Mezitím jim spousta lidí utekla na RU server, kde mají funkční, parádní týmovou hru s hodnocením a odměnami, stabilní servery a ping lepší než na EU …

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Strategie pro nové hráče…..utraťte mraky peněz a OE Vám něco slíbí. V současnosti je problém si zahrát i vychvalovanou Global Op a že se na ní těšil kde kdo. Kdo začal nedávno a nebylo mu líto expení, tak si jen píská blahem na RU.
    A kupování kdejakých balíčků určitě hru nespasí, když se jistě neví, jestli to bude i v budoucnu použitelný respektive zábavný.

  2. Ahoj udělali akci na goldy. Při koupi 5500 goldů za 21.99 euro ( cca 594,- Kč) dostaneš bonus 1100 goldů. Potom každý tento tank vyjde pod 300,- Kč.

    • Omlouvám se, ale akce je jinak. Za 21,99 euro dostanete 5500 goldů. špatně jsem tomu rozuměl. Ta cena co tam popisuješ Garrthe je u tebe správná. Ještě jednou se omlouvám.

      • Taky jsem tomu tak rozuměl. Ta akce na goldy je určena pro hru Cloud Pirates.

  3. Ta kamufláž nic moc, ale je zadarmo. Jinak kamufláž na jeden tank 3 x 150 goldů nebo 3 x 2 000 000 kreditů.

Comments are closed.