Bonus za přihlášení do hry

20

Chcete obdržet kredity, globální zkušenosti, goldy nebo prémiový tank? Zadarmo? Je tu šance, jedinou podmínkou je přihlásit se během následujících 7 dní do hry.

Ve dnech od 12. července do 20. července obdrží každý hráč za přihlášení do hry následující odměny:

 1. den: 500,000 kreditů
 2. den: 2 zlaté bedny
 3. den: 10,000 bodů globálních zkušeností
 4. den: 2,000,000 kreditů
 5. den: 2 platinové bedny
 6. den: Type 59-IIA Legend
 7. den: 500 Goldů

Počítadlo je dostupné každému hráči ve spouštěcí aplikaci (launcher). Je důležité vědět, že pokud vynecháte jeden jediný den, počítadlo se automaticky resetuje na 1. den. Pokud již prémiový tank vlastníte, obdržíte jako náhradu 500 goldů.

Bonus za přihlášení do hry
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 10 hlas/ů

20 KOMENTÁŘŮ

 1. Měli to udělat bez artyn buzeranti ! Možná by to pak někdo hrál…

 2. Tys to poslední rok už nehrál, co? Artyny jsou použitelné kvůli kňuknám jen v PvE. Nyní jsou to jen špatně použitelné mizerné TD.
  Artyny jsou přitom pořád součástí bojiště a poměrně důležitou. Ono když ti 3 artyny třikrát vystřelí a ono to dopadne ve stejnou dobu, tak to zacloumá i s tankem 😀

  • Taky jsem začal až dnes v pátek, mají to na 8 dní, takže možnost dokončit tu je.

 3. Skusal som tuto hru zasa asi po pól roku kedze mam dovolenku. Okolo 13:00 . Cakal som cca. 50 sekund na hru a aj tak ju nevytvorilo. Tak som to vzdal….

 4. PvP si přes den nezahrajete (nemohu soudit osobně), ale každý den hraji do 2 do rána a ok.

   • Pokud chcete hrát PVP v AW přes den tak jediná možnost je založit účet na RU serveru. Většina z nás to udělala. Přes den je tam čekaní na bitvu jako ve WoTku a MM+1. Type 59-IIA Legend se tam dává za založení účtu. 🙂

 5. Ahoj Garrthe. Díval jsem se na ofi. fórum AW a nechápu proč jim vadí upozornění na RU server nebo novinky třeba RU PTS. Neuvažujete to tu rozšířit o novinky z RU serveru. Vždyť hodně z nás shání novinky o AW a ty jsou převážně z RU serveru. Poslední dobou se o připravovaných novinkách dozvídám převážně od hráče Grad-1359 a ten má na ofi. fóru problém s příspěvky na RU server.

  • Vytáhni si hlavu z prdele. Kdyby se všichni přesunuli na CCCP server, tak bude ten evropskej uplně prázdnej (respektive prázdný PvP). Krom toho kdo by chtěl hrát s/proti rusácký špíně, co nás okupovala? A při každym spuštění se mrdat s tim, aby v klientovi nebyly rusácký texty rusáckejma písmenama. Ale spousta buzen toto ráda podstoupí když si budou moct v četě šuchrat čuráčky proti rusáckejm ubožákům.

Comments are closed.