Balance 2.0 – připravované změny v postupových stromech

1
Balance 2.0

V nedávné době byly uveřejněny novinky a podrobnosti z připravovaného Balancu 2.0. Informace o dodatečných úpravách na sebe nenechaly dlouho čekat. Dle vyjádření vývojářů byly tyto změny navrženy na základě zpětné vazby hráčů. Částečně byly tyto informace odhaleny v přecházejícím článku Balanc 2.0 – stream vývojářů.

Důvodem těchto dodatečných změn je pomoci nováčkům lépe se adaptovat v prostředí Armored Warfare, bez nutnosti učit se složité prvky a mechaniky hry. Zároveň se jim otevře několik cest, kterými se budou moci vydat při svém postupu ve světě moderních tanků.

Čeho se chystané změny týkají

Z dřívějších příspěvků vyšlo najevo, že na nejnižší, tedy 1. úroveň, budou zařazena vozidla M48 Patton, T-54 a Type 59. Tyto vozidla měla nahradit současná vozidla M113 a PT-76. Dle rozhodnutí vývojářů budou MBT vozidla nahrazena lehkými tanky.

  • V linii Sophie Wolfi bude k dispozici místo M48 Patton vozidlo M41 Walker Bulldog (původně na 2. úrovni)
  • V linii Marata Shiskina nahradí MBT vozidlo T-54 lehký tank PT-76 (dle původních plánů měml být odstraněn z technologického stromu)
  • V linii Zhang Fenga bude nahrazen Type 59 lehkým tankem Type 62.

V linii po tanku M41 Walker Bulldog si budete moci vybrat z následujících vozidel:

  • T92 (neprémiová verze) – lehký tank
  • LAV-150 – AFV vozidlo (dle původního plánu mělo být odstraněno ze hry)
  • M48A3 – MBT vozidlo

V linii tanku Type 62 se budou dále vyskytovat vozidlo Type 69 a jeho následovník OT-65A a po PT-76 se můžete těšit na T-55 a Scimitaru.

Z aktualizace 0.19 budou odstraněny tanky M48, T-54 a Type 59 MBT a to z důvodu, že jsou značně podobné tankům, které by následovaly v technologické linii. M48 se téměř neliší od M48A3, T-54 a T-55 jsou si velice podobné a vozidla T-54/55 jsou obdobou Type 59 a po vizuální stránce shodná s Type 69.

Mike: jen čas ukáže, zda se tyto změny kladně projeví na hráčském umu úplných nováčků. Dle zkušeností se ale spousta hráčů na nejnižší úrovni vůbec nezastaví. Kdo ví, třeba se v budoucnosti, pokud se hráčská základna zásadně rozšíří, budeme moci těšit na epické bitvy i na nejnižší úrovni.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJaw.my.com
Sdílejte
Předchozí článekAdventný kalendár: T-44-100
Další článekSněhové klání
Velký fanda leteckých simulátorů od dávné minulosti (Retaliator, F-15) až po současnost (Falcon 4.0 BMS, DCS World). Bývalý hráč hráč World of Tanks. Armored Warfare hraje od uzavřené bety. Jeho moto zní: "Negativní vlastnosti neexistují. Jsou zde jen příležitosti pro zlepšení!"

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.