Armored Warfare: CBT možná už v únoru

14

– Vývojáři odložili alfatest o týden. Důvodem je obsah buildu (snad chtějí ještě něco přidat) (původní termín byl první polovina tohoto týdne – pozn. stanislavek1)
– Hra bude samozřejmě mít svůj vlastní soundtrack
– Hra bude mít voicechat, neví se jak brzo
– Grind (výzkum) tanků bude spíše rovnoměrněji rozložený, je to věc monetizace (čili zpeněžení produktu), nikoliv balancu. Určovat rychlost výzkumu nových vozidel budou proto producenti a ne vývojáři
– Na fóru proběhla informace, že je možné očekávat spuštění closed bety už v únoru 2015 (bez záruky, pozn. stanislavek1).

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek19. 1. 2015
Další článekcarramba66: Replay StuG IV
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Hm, to vypadá, že to bude pěknej “pay to win” styl hry, když jim do toho až tak masivně kecá producent.
  Tak nějak na to přestávám být natěšený. Klon WOTka ovládnutý peněžním mamonem.

 2. Tak tohle je opravdu velmi zajímavé sdělení mezi řádky:
  “Grind (výzkum) tanků bude spíše rovnoměrněji rozložený, je to věc monetizace (čili zpeněžení produktu), nikoliv balancu. Určovat rychlost výzkumu nových vozidel budou proto producenti a ne vývojáři”
  – také jsem to zaznamenal a díky za potvrzení, že jsem si to špatně nepřeložil. Pro všechny co tvrdí, že AW bude lepší, já říkám, že budete vzpomínat na WoT 🙂 Alespoň co se “placení” za postup ve hře týká, z tohoto se vyčíst, že ti co budou platit, budou mít lepší tanky a budou ve hře rychleji a efektivněji postupovat. Tušil jsem, když jsem zjistil kdo za projektem je, že tato hra nebude “zdarma” . Strašně rád bych se v tom mýlil, ale když tohle oficiálně vypustili, něco na tom bude. Bláhově jsme si mysleli, že všechny tanky nebudou mít “rajčata”, protože na ně nedosáhnou, a ejhle, ono to asi nebude díky skilu hráče, ale pouze o tom, kdo zaplatí…. Za mě palec dolů pokud to tak bude….

  • Já bych nepodléhal depresi, bavíme se o grindu 70% tanků, 30% strojů podmíněných nějakým skillem se to podle mého názoru netýká.

 3. Nedělal bych ukvapené závěry. Až to vyjde tak se uvidí. Každopádně většina her je tvořena za účelem výdělku i když je můžete hrát zadarmo. Vždy se totiž najde hráč který si rád připlatí za nějakou tu výhodu. Ve WoT expí a vydělávají všichni stejně (mají stejné podmínky), ale majitelé premium účtu expí a vydělávají o něco více. Tak to třeba bude i ve AW. Uvidíme… Až to bude, tak to bude.

 4. Mam dotaz – prosbu, pokud mam WoT na Win7 32 bit a prekopu kompl na Win7 64bit kvuli AW, musim znovu stahovat WoTko ?

  • Ano musíš, jsou to rozdílné verze a tzv. upgrade na 64 bit není možný. Musíš si zazálohovat všechna data a provést čistou instalaci všech programů co jsi tam měl, ale rozhodně se přechod vyplatí. Ještě pozor! nelze použít licenční číslo z W7 32 bit, tedy pokud nemáš příslušnou verzi. Pokud ti bude někdo tvrdit opak, tedy, že je to možné, zazálohuj si data, protože až to případně uskutečníš, vzpomeneš si na mě a záloha dat se ti bude hodit 🙂

 5. prihlaseny,prideleny komander uz len cakat co bude v postate sa tesim lebo Wot mi akosi lezie na nervy asi to bude poslednou misiou Wz-111,pre mna hroza co sa tam vyskytovalo

Comments are closed.