Armored Warfare: Potvrzeny české tanky i řízené střely

16

– Vývojáři a producenti jsou si vědomi, že se stejnými nebo vyššími cenami prémiového obsahu než má WoT by nepochodili
– Systém zkoumání tanků by měl být “v zásadě” podobný jako ve WoT
– Miny na randomu nebudou, nicméně klanové funkce jsou ještě ve vývoji
– Ve hře budou i izraelské tanky
– Herní požadavky na výkon počítače budou mírně vyšší než WoT, ale ne drasticky
-Mezi CBT a OBT proběhne reset, při přechodu mezi OBT a releasem už nikoliv
-Herní mapy budou náhodně generované jako ve WoT a budou zahrnovat dynamické objekty (například pohybující se lodě)
-Role artilerie bude jiná než ve WoT, mělo by to být udělovaní poškození na velké oblasti
– Úrovní tanků bude osm
– Čeština ve hře nejspíš bude
– Podpora modů se zatím neplánuje
– Pro konzole ani pro OS-X se AW zatím neplánuje
– Bude podporována mechanika řízených střel. Mechanika jejich účinku bude řešena patrně stejně jako v reálu (čili kumulativní střely), mechanika navádění ještě nebyla zveřejněna.
– Odměny pro betatestery budou, zatím se neví jaké
– České tanky ve hře budou. V některém z updatů, ne hned ze začátku – první asi T-72M4CZ. Rozhodně se prý ale nemusíme bát wargamingovského “za čtyři roky na Vánoce, možná”.
– Prémiové tanky ve hře budou

Btw vítám mezi námi nového redaktora, odborníka na Armored Warfare, který se mu bude věnovat i nadále, tož vitaj, stanislavek1 🙂 – pozn. carramba66

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekNové informace od polského komuniťáka
Další článek5. 1. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

16 KOMENTÁŘŮ

 1. – České tanky ve hře budou. V některém z updatů, ne hned ze začátku – první asi T-72M4CZ. Rozhodně se prý ale nemusíme bát wargamingovského „za čtyři roky na Vánoce, možná“.

  To nějak nechápu, pokud bude první T72… tak nevim co bude na 8 tieru.. Dále pokud vím tak letos by měli přijít české tanky do WOT nejspíše 🙂

   • tak že by byl jakoby jeden strom třeba se třema top tankama (leopard, merkava, T-90) a jako první tank na těch liniich by mohl být i českej T72? Neni to trošku blbost? 😀

    • Já jsem to pochopil tak, že nebude např. “německý” nebo “ruský” strom, ale “Leopard 2A7 strom” nebo “T-90 strom”. A 1. tierem stromu T-90 bude třeba prototyp T-72, 2. tierem dejmetomu první verze T-72, atd., např. 4. tierem bude PT-91, 5. tierem bude T-72M4CZ a 6. tierem bude prototyp T-90, 7. tierem T-90A, 8. tierem T-90MS.

     Prostě národní modernizace budou (například) součástí té hlavní linie daného tanku, jako v tomto případě T-72, ze kterého vychází tanky celé této větve.

     • Jo, tak se asi vyseru na WoTko a pudu hrát “modernu” 😀 😀

 2. Už se nemůžu dočkat. Snad to bude nejen hezké, ale i hratelné. Těším se na Merkavu 🙂

 3. Ahoj mám tu něco jako novinku, nevím jak to říct, ale mám tank Locoust a díval jsem se do čeho můžu z něho přetrénovat posádku a když jí chci přetrénovat na stíhače tanků, tak si posádku můžu přetrénovat na tank: ,,Scorpion”. Možná je to bug nebo nechtěnost, ale je to tam.

 4. Heh… Zni to docela hrozne. Řízené střely, ale dmg artyn.a navic většina mechanik zkopcena od wotka. Nechci syckovat, ale…

 5. a ja mam zase prdel s tech sasu co se snazi s tech par tanku (a predevsich jejich modifikaci) a nejakych ideovych nakresu vytvorit “ceskou linii” ve wot.

Comments are closed.