Japonský Niantic potvrdil velký letní Pokémon GO event!

0

Čtenář Pokémon GO Hub našel článek s rozhovorem se zástupci Nianticu, kteří prozradili nějaké novinky a plány pro rok 2017, což u této firmy není moc obvyklé.

Přehled
  • Obrovský event je plánovaný na léto 2017!Mechaniky pro tento event by již měly být ve vývoji. Mělo by se to týkat raidů (více lidí spolupracuje na jedné události).
  • PvP, výměny pokémonů a raidy jsou ve vývoji, nicméně přesné datum vydání není zatím známo. Niantic potvrdil, že nějaká kooperativní část by měla spatřit světlo světa již tohle jaro.
  • Více malých eventů, jako byl například Water Festival, jsou naplánovány během roku (to je bomba, jelikož Water byl boží!).
  • Niantic pracuje (jedná) s místními úřady, aby se dohodli na nějakých obrovských promo akcích a eventech. Podobným jako byl Lapras event v Tohoku regionu.
  • Nové možnosti využití různých přenosných zařízení, jako je Pokémon GO plus (například něco jako Google brýle, kdo ví?)
Poznámky z rozhovoru

Rozhovor byl organizovany K-Tai Watch, Japonským novinkovým serverem, se zaměstnanci Nianticu v Japonsku: Yoshiji Kawashima (Asian General Manager) a Kenji Suka (Asian General Marketing Manager).

01

V rozhovoru jde hlavně o to, že by Niantic rád udělal nějaké další akce typu Lapras. Udělali by eventy v regionech, které postihlo tsunami, aby tam vyrazili turisti a utratili peníze a podpořili postižené regiony.

cw8lso7ukaetkje

Povídali si taky hodně o využívání moderních technologií pro Pokémon Go, které jsou nyní ještě moc drahé, nicméně během pár lety by se mohly objevit hodně zajímavé věcičky.

Japonský Niantic potvrdil velký letní Pokémon GO event!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů