10 největších zklamání roku 2017

3

Každý zná ty nejpovedenější hry, oblíbené a úspěšné. Nicméně jsou i hry, u kterých byl vývoj plný očekávání, bohužel po vydání bylo zjištěno, že nejsou zas tak skvělé, jak mohly být. Některé z těchto her jsem sám vyzkoušel, popravdě mi až tak špatné nepřipadaly, ale šlo hlavně o to, že přestaly bavit.

 • The Outlast 2 – Začátek mne pohltil, nicméně později už mě hra unavovala. Děsy byly spíš podprahové a místo zajímavé akce vývojáři nechají hráče procházet hororovým prostředím, které brzy omrzí. Nedivím se desátému místu ve videu.

 • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – Opět hra je sice zábavná, pěkná, nicméně postupně přechází v nevyhnutelný stereotyp a nudu. Takže zde máme deváté místo.

 • For Honor – Unikátní a zajímavý soubojový systém, hratelnost je rozhodně slušná, zde moc nesouhlasím. Hra mě bavila a rozhodně bych ji nedal osmé místo.

 • Friday The 13th The Game – Prapodivné herní mechanismy, chyby v grafice a brzký stereotyp posouvá hokejovou masku na sedmé místo.

 • Sniper: Ghost Warrior 3 – Hra, která prakticky nemá co nabídnout. Vydržel jsem u ní asi hodinu a půl. Nebavil mne ani příběh ani grafika a celé to bylo tak nějak zbytečné. Šesté místo.

 • Ultra Street Fighter II: The final challengers – Který, že to je rok? 2000? No nic, páté místo.

 • Yooka-Laylee – Hra není úplně špatná, nicméně problém je asi v tom, že si vývojáři spoustu věcí vypůjčili, chybí zde originalita. Na druhou stranu hra baví. I tak ale čtvrté místo.

 • Phantom Dust – Zklamání od Microsoftu? Nicméně je ale zdarma. Hra mi přišla nezáživná, upoutávky byly zajímavější než plná hra. Třetí místo.

 • Super Bomberman R – Jak z klasiky udělat kravinu aneb zahrajte si Super Bombermana. Druhé místo.

 • Mass Effect Andromeda – Soubojový systém by mohl být povedenější. A příběh? No, mám pocit, že se na to kapku vykašlali. Naše první místo.

Osobně si nejsem jist všemi umístěními, některé hry mne bavily více, jiné méně. Dá se ale říci, že s autorem videa souhlasím a mnohdy jsme od titulů čekali více, než co nám nakonec ukázaly.

10 největších zklamání roku 2017
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

 1. U For Honor bych narozdíl od autora videa spíš než plochý singleplayer (to se u hry cílené na multiplayer tak nějak čeká) a chaotických soubojů více než dvou hráčů (to snad ani vyřešit nejde) kritizoval systém mikrotransakcí…
  Jedna věc je mít AAA titul za 60-80 euro, druhá věc je mít F2P titul s mikrotransakcemi… ale hra s pořizovací cenou v relacích AAA + season pass (kterej navíc ve skutečnosti nedává o nic víc než základní hra, jen to odemyká o 14 dní dřív, takže těžko ospravedlnit proč za něj dávat 40 eček) a ještě s mikrotransakcemi navíc? To je čistokrevná dojírna…

 2. Pre mna Outlas 2 parada sice na Resident Evil VII nema ale kvalitna hra bola ale ostatne hry su sklamani to suhlasim

 3. Outlast 2 je oproti prvnímu dílu spíš nechutný než strašidelný, u jedničky i s datadiskem tam bylo pár momentů kdy jsem málem prosral židli ale dvojka mě už v tom demu ani moc nebavila, lekačka v chodbě byla víceméně očekávaná.
  Friday The 13th za to si můžou sami. Kdyby lidem neshazovali kritická videa přes Copyright strike a tím si proti sobě nepoštvali celou komunitu kterou celou dobu ignorovali, možná by to šlo.
  Yooka a Laylee: Fakticky jssm čekal že to bude něco ze staré školy ale tohle je fakticky kopie Banzo Kazooie, jen je tam chameleon a netopýr. Nic nového. Bomberman zklamal i mě, u starého jsme se mohli smíchy potrhat ale tohle je hovadina. Nevím proč rovnou nešli do remake původního, udělali by méně škody.
  Mass Effect: Plný souhlas ale ta hra s Mass Effectem nemá nic společného viz video https://videacesky.cz/video/co-kdyby-byli-v-bioware-uprimni
  Animace postav a rozhovorů je komické, všudypřítomné bugy a proč takhle podělali systém boje to mi hlava nebere.

Comments are closed.