WoWs: Porovnání víkendových nabídek

7

Jeden z hráčů si dal tu práci a porovnal víkendové nabídky na jednotlivých serverech World of Warships. Je z nich zřejmé, na které servery se nyní společnost Wargaming zaměřuje, resp. na kterých testuje nové stroje. Jak vidno z grafického porovnání, zdaleka nejlepší nabídky mají na asijském serveru. Je to možná proto, že v Asii se skuteně spousta nových mechanik i lodí testuje jako první.

Sdílejte
Předchozí článek3. 5. 2016
Další článekmarty_vole: Replay T-34-3
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

7 KOMENTÁŘŮ

  • to jen proto, že na NA serveru se Texas objevil až o den později… jinak my tu máme jen dementní Tirpitz, který už má každý a Saipan, který už na ostatních serverech v prodeji byl.

   • Lol. Kdyz se neprodava, tak tu rves, ze ho chces. A ted zas, ze se prodává a mají ho vsichni. Wtf?

    • si mě snad někdy viděl že bych řval že ho neprodávaj ? tirpitz mám už od doby kdy se poprvé objevil v prém. obchodě… trochu nechápu co to tu mektáš za hovadiny.

 1. myslíte že je to přímá úměrnost ? čím méně hráčů na daném serveru hraje a čím více je daný region v prdel…. tím jsou v premium shopu lepší nabídky ?

  • Čím méně, tím více….
   To je spíš nepřímá úměrnost 😛

Comments are closed.