WoWs: Obrázky Dunkerque

17

O nové prémiové francouzské bitevní lodi 6. úrovně Dunkerque jsme tu už zmínili a nyní tu máme pár nových obrázků. Jde vůbec o prvního zástupce Francie ve World of Warships. Koupíte si tuto prémiovou loď? A budete zkoumat tento nový národ? Pište do komentářů.

Sdílejte
Předchozí článek9.15 vs 9.15.1 Porovnání minimap
Další článek11. 7. 2016 Blitz
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

17 KOMENTÁŘŮ

 1. Vypadá luxusně, ale děla jsou TOP. Uvidíme, jak budou přesné. Zadní věže nejsou, tak strategie bude pouze útočit. 🙂 Počkám si na recenzi a pak možná koupím.

 2. Koupím, jen doufám že to nebude zas až takový papír, že budu dostávat citadely i ze předu 😀

  • Ako take Izumo co je schopne aj celne dostavat naklad ? uz snim je ta hra vcelku tazka ale aspon to ma sekundarky, toto bude natom asi horsie

 3. Hmmm… Bitevky moc nemusim… DDčko to neni… 🙂 Ale umístění dvou 4dělových věží ve předu vypadá zajímavě… Pro útok by to mohla být dobrá loď. Pokud někomu vyhovuje styl ala Izumo, tak tohle bude jeho milášek. Na rozdíl od Poláků a Číňanů se dá předpokládat v nějaké dohledné době i standardní strom lodí a tak cvičení kapitána nebude tak samoúčelné.

 4. pěkný .Nechcete přidávat víc aktualit z wowa .Dřív se to jima tady jen hemžilo

 5. Scharnhorst jsem dnes potkal v bitvě a trochu mu s Hipperem pocuchal zábradlí…

   • Já ho dnes taky potkal v T9 bitvě, tak jsem ho vyslýchal a dost si ho ten hráč chválil + dopadnul na konci se 2100+ xp

   • Sakra, neudělal 🙂 , no a dopadlo to blbě, byla to první bitva s Hipperem ve stocku a namotal jsem se mezi víc lodí takže jsem dostal nakouřeno… a dorazil mě Scharnhorst :-). Ukládají se ve Wows replaye?

Comments are closed.